Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:37
Reklama

Zamość: Premiery Teatralne w ZDK. Kto jedzie do Lublina?

Grupa Teatralna Olchy z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu oraz Zespół "Promyczki" ze szkoły w Grabowcu będą reprezentować powiat zamojski podczas Festiwalu Najciekawszych Widowisk Teatralnych, który w połowie maja odbędzie się w Lublinie. Taki werdykt wydało jury konkursu Premiery teatralne zorganizowanego w Zamojskim Domu Kultury.
Zamość: Premiery Teatralne w ZDK. Kto jedzie do Lublina?
Autor: Fot. ZDK

Przegląd odbył się w ZDK w czwartek (18 kwietnia). Sceniczne prezentacje oceniało jury w składzie: Bożena Fornek, Joanna Bilska-Pawłowska i Henryk Kowalczyk. Wspólnie zdecydowali, że awans do Lublina należy się Grupie Teatralnej Olchy za spektakl „Król Olch” przygotowany pod kierunkiem Beaty Wasilewskiej-Wnuk oraz "Promyczkom" za „Królewnę Śnieżkę” (opiekun Krystyna Wróbel).

Ponadto komisja nagrodziła Grupę Teatralną z GOK w Starym Zamościu za spektakl „Like Me” w reżyserii Katarzyny Król.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Arti 20.04.2019 22:19
Szkoła z Zamościa i szkoła z Grabowca mają reprezentować powiat zamojski. To ciekawe, bo Zamość nie jest częścią powiatu zamojskiego.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama