Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 13:46
Reklama

Zamość: Operetka na wesoło w ZDK. Rozdajemy wejściówki

Będzie muzyka, śpiew, taniec, a wszystko to okraszone humorem z najwyższej półki. Zamojski Dom Kultury zaprasza na koncert zatytułowany "Operetka na wesoło". Nasi czytelnicy mogą wygrać bilety na to artystyczne wydarzenie.
Zamość: Operetka na wesoło w ZDK. Rozdajemy wejściówki
Artyści zabiorą publiczność w magiczną podróż do świata operetki, tańca i humoru.
Autor: Fot. Materiały prasowe

Organizatorzy koncertu planowanego w ZDKna sobotę, 23 marca obiecują, że zabiorą publiczność w magiczną podróż do świata operetki, tańca i humoru. Artyści, którzy przyjadą do Zamościa wprowadzą swoich widzów w głąb estrady i zapoznają z tajnikami teatru muzycznego. Ze sceny rozbrzmiewać będą światowe przeboje operetkowe i musicalowe.

Zamościanie będą oklaskiwać m.in. Nairę Ayvazyan,  solistkę Teatru Muzycznego Castello oraz tenora, reżysera, aktora Tomasza Białka. Artystom towarzyszyć będą dwie party taneczne, a całość poprowadzi duet konferansjerów Barbara Pakura-Brzoska i Jarosław Tyran.

Ten wyjątkowy koncert już w sobotę o godz. 18 w ZDK. Tam też kupować można bilety na muzyczną ucztą (w cenie 50 zł).

Trójka naszych czytelników może otrzymać wejściówki za darmo. Jak je zdobyć? Bądźcie z nami na facebookowym profilu Kroniki Tygodnia w środę 20 marca.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: DokładnieData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:37Źródło komentarza: Hrubieszów: Remontują strategiczny oddział szpitala powiatowegoAutor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]
Reklama
Reklama