Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 czerwca 2026 08:21
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Gm. Zwierzyniec: Wypadek w Wywłoczce. Rover dachował na poboczu

To mogło się skończyć naprawdę tragicznie. Na szczęście kobieta jadąca roverem, który w niedzielę (13 stycznia) dachował w Wywłoczce (gm. Zwierzyniec) nie odniosła obrażeń. Do szpitala trafiła jej 37-letnia pasażerka.
Gm. Zwierzyniec: Wypadek w Wywłoczce. Rover dachował na poboczu

Autor: Fot. KMP Zamość

Do zdarzenia doszło po południu, ok. godz. 15. Osobowym roverem kierowała 39-latka z gminy Józefów. Warunki na drodze były trudne, a kobieta prawdopodobnie nie dostosowała do nich prędkości jazdy. Na zakręcie straciła panowanie nad autem, samochód wypadł na pobocze i dachował.

– Kierująca ze zdarzenia wyszła bez obrażeń, jednak jadąca z nią 37-letnia pasażerka, również mieszkanka gminy Józefów, wymagała przeprowadzenia szczegółowych badań w warunkach szpitalnych. Została wiec przewieziona do placówki służby zdrowia. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że 39-letnia kierująca była trzeźwa – podsumowuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. 

I apeluje do wszystkich zmotoryzowanych o rozwagę i rozsądek podczas jazdy. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość i styl jazdy do mokrej i niejednokrotnie śliskiej nawierzchni. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo, zachowajmy rozwagę i zdejmijmy nogę z gazu – przypomina policjantka.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: dzban Treść komentarza: Jeżeli urodziłeś się w czasach komunistycznej Polski tak jak Kaczyńscy i wiele wiele innych , chodziłeś do komunistycznego przedszkola, szkoły a potem pracowałeś w komunistycznych zakładach pracy, to kim jesteś ??? oczywiście, że komunistą. do " ale jaja" i haha". Data dodania komentarza: 11.06.2026, 10:41 Źródło komentarza: Budżetówka z 3-procentową podwyżką? Premier: za mało Autor komentarza: szok Treść komentarza: Kosmita co ty tak naprawde pierd ..?Czego zazywasz? Data dodania komentarza: 11.06.2026, 09:56 Źródło komentarza: Wokół „bohaterów UPA”. Decyzja prezydenta Ukrainy wywołała w Polsce falę oburzenia Autor komentarza: Rolnik. Treść komentarza: Zadne normy bo Ci sie nie chce chodzić przy tym , lepiej kupić gotowe ! Data dodania komentarza: 11.06.2026, 09:46 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: ale jaja Treść komentarza: Komuna aresztuje niezależnego dziennikarza Kraskowskiego bo opisywał giertycha złodziejstwa Data dodania komentarza: 11.06.2026, 06:32 Źródło komentarza: Budżetówka z 3-procentową podwyżką? Premier: za mało Autor komentarza: Dość Treść komentarza: Kompromitacji władz hrubieszowa Data dodania komentarza: 11.06.2026, 06:25 Źródło komentarza: Piłkarska klasa A: Głód zwycięstw. Kryształ Werbkowice nie zwalnia Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Była i obecna KOMUNA wspiera zawsze rosyjskich, niemieckich, ukraińskich morderców taką mamy historię Data dodania komentarza: 11.06.2026, 06:22 Źródło komentarza: Wokół „bohaterów UPA”. Decyzja prezydenta Ukrainy wywołała w Polsce falę oburzenia
Reklama
Reklama
Reklama