Świąteczne obrazki przygotowali uczniowie siedmiu szkół z Werbkowic, Sahrynia, Gozdowa, Honiatycz, Malic, Hostynnego Kolonii, Podhorzec oraz Przedszkola Samorządowego „Bajka” w Werbkowicach i Przedszkola w Honiatyczach.
Komisja podzieliła nagrody w kilku kategoriach wiekowych. Poniżej pełna lista laureatów.
Kategoria od 3 do 6 lat
- Iza Kozik lat 5 z Przedszkola Samorządowego „Bajka” w Werbkowicach
- Zuzanna Rybka lat 5 z Przedszkola Samorządowego „Bajka” w Werbkowicach
- Maja Bałakut lat 5 z Przedszkola Samorządowego „Bajka” w Werbkowicach
- Oliwia Jakubiak lat 5 z Przedszkola Samorządowego „Bajka” w Werbkowicach
- Nikola Woźniak lat 5 z Przedszkola Samorządowego „Bajka” w Werbkowicach
- Kacper Malinowski lat 4 z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gozdowie
- Elena Emerle lat 4 z Przedszkola w Honiatyczach
Kategoria od kl. I – do kl. III:
- Ksawery Kocaj kl. I z Publicznej Szkoły Podstawowej w Podhorcach
- Maja Gil kl. II z Publicznej Szkoły Podstawowej w Malicach
- Szymon Korol kl. II z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gozdowie
- Zofia Bieńko kl. II z Publicznej Szkoły Podstawowej w Podhorcach
- Gabriel Brzozowski kl. I z Publicznej Szkoły Podstawowej w Podhorcach
Kategoria od kl. IV – do kl. VI:
- Aleksandra Kamys kl. IV z Publicznej Szkoły Podstawowej w Malicach
- Emilia Jarosz kl. VI z Publicznej Szkoły Podstawowej w Malicach
- Estera Pogorzelska kl. IV z Publicznej Szkoły Podstawowej w Malicach
- Wiktoria Ponienkiewicz kl. IV ze Szkoły Podstawowej w Werbkowicach
- Patrycja Krupińska kl. IV ze Szkoły Podstawowej w Werbkowicach
Kategoria kl. VII, VIII i III gimnazjum:
- Agata Kurzepa kl. III ze Szkoły Podstawowej w Sahryniu
- Lena Skowyra kl. VII z Publicznej Szkoły Podstawowej w Hostynnem Kol.
- Weronika Węgrzynowska kl. VII z Publicznej Szkoły Podstawowej w Hostynnem Kol.
Ponadto komisja miała przyjemność przyznać 14 wyróżnień. Otrzymali je:
- z Przedszkola Samorządowego „Bajka” w Werbkowicach: Zuzia Szpak lat 5, Jakub Dobrzyński lat 5, Julia Taras lat 6;
- ze Szkoły Podstawowej w Werbkowicach: Liwia Kaczoruk kl. II, Szymon Bojarczuk kl. I, Jakub Łukaszczuk kl. IV;
- z Publicznej Szkoły Podstawowej w Hostynnem Kol.: Piotr Byra kl.VI, Maja Do kl. VII, Maja Baran kl. IV
- z Publicznej Szkoły Podstawowej w Malicach: Aleksandra Omelczuk kl. VI;
- z Publicznej Szkoły Podstawowej w Honiatyczach: Andrzej Macheta kl. VI;
- ze Szkoły Podstawowej w Sahryniu: Karolina Prus kl. V, Łukasz Bilik kl. VII;
- ze Szkoły Podstawowej w Podhorcach: Emilia Mazurek kl. IV.
Napisz komentarz
Komentarze