Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 13:51
Reklama

Broadway - najlepszy dla turystów w Zamościu

Broadway - najlepszy dla turystów w Zamościu

Zamość odwiedza coraz więcej turystów z odległych miejsc. Zwiedzanie ważnych historycznie i kulturalnie miejsc w Zamościu i okolicy jest punktem głównym każdej wycieczki. Jednak nikt nie lubi spacerować i zwiedzać, gdy czuje głód. Gdzie w Zamościu warto zjeść? 

- Nasze zamojskie jedzenie jest naprawdę dobre, ale mniejsze restauracje, nie zawsze są przygotowane na przyjęcie dużej grupy turystów, którzy nie chcą się rozdzielać, a wręcz przeciwnie, chcą w grupie kilkudziesięciu osób zjeść obiad wspólnie - mówi turysta, który wraz z grupą seniorów przyjechał do Zamościa z Torunia.

Miejsce jest więc równie ważne, jak dobre jedzenie. W Zamościu można przy takich okazjach śmiało postawić na restaurację Broadway. Znajduje się w pobliżu starówki i sąsiaduje z nowym przystankiem kolejowym Zamość-Starówka. To punkt idealny. 

Broadway Club & Restaurant przygotowany jest na przyjęcie jednorazowo 200-osobowej grupy gości.

Co do jedzenia, nie jest łatwo konkurować z kucharzami Broadway'a. Warto tu wspomnieć, że Broadway świadczy usługi cateringowe, które powszechnie uznawane są za najlepsze w Zamościu. Dlaczego?

– Nasz catering to slow food, lekki, oparty na naturalnych pozbawionych konserwantów produktach, z których powstają świeże i aromatyczne potrawy. Od siebie dokładamy wszelkich starań, by nasze dania spełniały wysokie oczekiwania klientów i trafiały w gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszów – mówi Michał Malec, właściciel Broadway Club Catering.

Bogate i nietuzinkowe menu można sprawdzić TUTAJ lub w restauracji.

- Zapraszamy grupy turystów, dla których przygotujemy najsmaczniejsze i najlepsze potrawy regionalne. Dla smakoszy kuchni europejskiej i amerykańskiej też przygotujemy coś specjalnego - zapewniają kucharze z restauracji Broadway w Zamościu.

Warto sprawdzić, tak dobrze zapowiadające się miejsce.

Pełna oferta Broadway Club i Broadway Club Catering w Zamościu dostępna jest na stronie: http://broadway-club.pl/


Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: DokładnieData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:37Źródło komentarza: Hrubieszów: Remontują strategiczny oddział szpitala powiatowegoAutor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]
Reklama
Reklama