Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 09:34
Reklama

Broadway na każdą okazję

BROADWAY: Catering na najwyższym poziomie, organizacja mniejszych przyjęć weselnych, urodzin, imienin, 18-stek, komunii, chrzcin, bankietów firmowych.
Broadway na każdą okazję

Broadway Club Catering jest idealnym miejscem do świętowania indywidualnych rocznic, takich jak:. rocznice ślubu, imieniny, urodziny czy jubileusze kapłańskie. Organizowane są tam także chrzciny, komunie, 18-stki, konsolacje oraz oficjalne spotkania firmowe i prezentacje.

Bogate i nietuzinkowe menu (dostępne online i na miejscu), świeże i aromatyczne dania przypadają do gustu nawet najbardziej wybrednym. 

Właśnie ze względu na rewelacyjne jedzenie, Broadway Club Catering to również najlepszy catering w Zamościu.

- Nasz catering to slow food, lekki, oparty na naturalnych pozbawionych konserwantów produktach. Dzięki doświadczonej załodze zapewniamy poczucie komfortu, że wszystko będzie zorganizowane na najwyższym poziomie - mówi Michał Malec, właściciel Broadway Club Catering.

 

Miejsce posiada do dyspozycji dwa poziomy: dolny poziom może pomieścić do 50 osób, górny poziom do 150 osób. 

Sale na niezwykłe wydarzenia albo samą obsługę cateringową najlepiej rezerwować z wyprzedzeniem.

 

Pełna oferta Broadway Club i Broadway Club Catering w Zamościu dostępna jest na stronie: http://broadway-club.pl/

 

 


Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama