Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:14
Reklama

Zatańczyli z Ładą krakowiaka

Trzy kwadranse niezłej gry wystarczyły, by Hetman w derbowym pojedynku pokonał Ładę 4:1 (4:0).
Zatańczyli z Ładą krakowiaka
Autor: fot. tomt

  Zamościanie objęli prowadzenie już w 10 min, gdy sfaulowany w polu karnym został Paweł Myśliwiecki, a z karnego trafił Przemysław Kanarek. Po chwili gracze Hetmana... zatańczyli na murawie krakowiaka!

 – To taki ukłon w stronę naszego trenera. Dokładnie 16 lat w meczu Hetmana z Wisłą bramkę zdobył Jacek Ziarkowski i tak właśnie była wówczas świętowana. Chcieliśmy nawiązać do tamtego momentu – wyjaśnił po meczu Rafał Kycko.   

Przewaga hetmanowców została udokumentowana ponownie w 26 min, gdy w pole karne wpadł ruchliwy Dawid Skoczylas, a jego dogranie zamienił na bramkę Rafał Turczyn. Największe brawa zebrał natomiast w 42 min Kycko. Rozgrywający Hetmana huknął z dwudziestu pięciu metrów pod poprzeczkę z taką mocą i precyzją, że rosły Łukasz Szawara mógł tylko tęsknym wzrokiem odprowadzić wpadającą do siatki futbolówkę. Gdy chwilę później po dośrodkowaniu Marcina Byszewskiego Mateusz Olszak z bliska zdobył czwartą bramkę, zanosiło się na spory łomot.

 

Hetman Zamość – Lada 1945 Biłgoraj 4:1 (4:0)

 

Bramki: Kanarek 10 (z karnego), Turczyn 26, Kycko 42, Olszak 44 – Kuliński 58.

 

Cały artykuł przeczytasz w wydaniu papierowym i e-wydaniu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama