Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 13:47
Reklama

Zatańczyli z Ładą krakowiaka

Trzy kwadranse niezłej gry wystarczyły, by Hetman w derbowym pojedynku pokonał Ładę 4:1 (4:0).
Zatańczyli z Ładą krakowiaka
Autor: fot. tomt

  Zamościanie objęli prowadzenie już w 10 min, gdy sfaulowany w polu karnym został Paweł Myśliwiecki, a z karnego trafił Przemysław Kanarek. Po chwili gracze Hetmana... zatańczyli na murawie krakowiaka!

 – To taki ukłon w stronę naszego trenera. Dokładnie 16 lat w meczu Hetmana z Wisłą bramkę zdobył Jacek Ziarkowski i tak właśnie była wówczas świętowana. Chcieliśmy nawiązać do tamtego momentu – wyjaśnił po meczu Rafał Kycko.   

Przewaga hetmanowców została udokumentowana ponownie w 26 min, gdy w pole karne wpadł ruchliwy Dawid Skoczylas, a jego dogranie zamienił na bramkę Rafał Turczyn. Największe brawa zebrał natomiast w 42 min Kycko. Rozgrywający Hetmana huknął z dwudziestu pięciu metrów pod poprzeczkę z taką mocą i precyzją, że rosły Łukasz Szawara mógł tylko tęsknym wzrokiem odprowadzić wpadającą do siatki futbolówkę. Gdy chwilę później po dośrodkowaniu Marcina Byszewskiego Mateusz Olszak z bliska zdobył czwartą bramkę, zanosiło się na spory łomot.

 

Hetman Zamość – Lada 1945 Biłgoraj 4:1 (4:0)

 

Bramki: Kanarek 10 (z karnego), Turczyn 26, Kycko 42, Olszak 44 – Kuliński 58.

 

Cały artykuł przeczytasz w wydaniu papierowym i e-wydaniu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: DokładnieData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:37Źródło komentarza: Hrubieszów: Remontują strategiczny oddział szpitala powiatowegoAutor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]
Reklama
Reklama