Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 11:43
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Wypadek w Bełżcu. Krajowa 17 całkowicie zablokowana. Dwie osoby nie żyją (AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA)

Nie ma przejazdu krajową drogą nr 17 w Bełżcu (pow. tomaszowski). Dzisiaj rano doszło tam do poważnego wypadku. Trwa akcja ratunkowa. Przejazd jest całkowicie zablokowany.
Wypadek w Bełżcu. Krajowa 17 całkowicie zablokowana. Dwie osoby nie żyją (AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA)

Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Z informacji, jakie w komunikacie podała Komenda Wojewódzka Policji wynika, że na krajowej 17 w Bełżcu, ok. godz. 8 zderzyły się cysterna, laweta i kilka pojazdów osobowych. Sytuacja jest bardzo poważna, trwa akcja ratunkowa, a droga w kierunku granicy jest całkowicie zablokowana.

Niestety, w tym karambolu zginęły dwie osoby, a trzy zostały poważnie ranne i trafiły do szpitali. – Kierowca cysterny był w tak poważnym stanie, że transportowano go śmigłowcem. Na miejscu wciąż pracują policjanci. Obecny jest też prokurator – powiedziała nam przed godz. 10 Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Wstępne ustalenia policji (informacje z godz. 16) wskazują, że kierujący cysterną 50-letni Ukrainiec jadąc w stronę granicy uderzył w tył lawety.  Jej 33-letni kierowca stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w tył subaru oraz w jadące z przeciwka auto marki ligier. Wtedy cysterna przewróciła się na jezdnię miażdżąc audi. 

Śmierć na miejscu ponieśli 58-letni kierowca ligiera i jego 61-letnia pasażerka. Ranni zostali kierowca cysterny oraz 22-latek z audi i jadąca z nim 43-letnia kobieta. 

Droga jest nadal zablokowana. 

Policjanci kierują zmotoryzowanych na objazdy. Od strony przejścia granicznego w Hrebennem należy jechać lokalnymi drogami przez miejscowości: Prusie lub Korhynie. Z kolei od strony Tomaszowa Lubelskiego na Narol, Jarosław, Werhratę.

Zdjęcia z wypadku pochodzą od policji oraz świadka zdarzenia.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

szkoda 09.09.2018 19:33
ligiera zamochod zabawka dlatego zgineli

taka prawda 08.09.2018 11:23
Ilu jeszcze Polaków ma zginąć przez kierujących tirami Ukraińców

Marek 07.09.2018 21:14
Uważam, że konieczne jest ustawienie w Bełżcu na E 17 koło tzw. "skrzyżowania" (miejsce wypadku) dróg do Lwowa i do Jarosławia radaru i zdjęcia za przekroczenie 50 km. Tak jak jest to w Krynicach. Wiele tu wypadków było a kierowcy pędzą jak szaleni. Trudno nawet po przejściu dla pieszych przejść. Zbyt duża prędkość! Zróbcie coś bo znowu tragedie!

bbbbb 07.09.2018 19:56
ale napisane... kto w kocu kierował cysterną Ukrainiec czy 33-latek? i gdzie mowa o lawecie?

pawel 08.09.2018 10:55
proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem, albo wrócić do podstawówki

Gosc 07.09.2018 18:09
A co z kierowcą lawety? Nie wierzę że wyszedł bez szwanku

ekhm 07.09.2018 16:09
no tak niby tam kazdy jezdzi spokojnie, ale nie Ukraincy!!!!

Mm 07.09.2018 15:34
Przykre.

asia 07.09.2018 14:02
co sie tam wydarzylo,jestem w szoku patrzac na te zdjecia codziennie przejezdzam przez Belzec dzisiaj rano rowniez ,przeciez tam nikt nie szaleje z predkoscia,

Leszek 07.09.2018 11:46
Pod Nysą ,też jakaś masakra.Proponuje zwolnić.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Panteja Treść komentarza: Dziwne, że zdjęcie niesmaczne i prowokacyjne zaprowadziło Pana do wyrażania opinii o polityce PiS, 8 latach rządów, gdzie po rządach PO polska ruszyła do przodu, poprzez inwestycje zupełną zmianę polityki społecznej przywracającej godność rodzinom i a przede wszystkim włączyła nas do europejskiego postrzegania wartości pomocy społecznej dla rodzin. Zachowanie prezydenta oceniam jako niepoważne jeden prezydent niepoważny tańczący z mopem już został odwołany... może polityka wszędzie to jednak poczucie smaku.... Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:01 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: emerytka Treść komentarza: do mniam droga otwarta na ukrainę jedz i próbuj do woli Data dodania komentarza: 17.06.2026, 08:32 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: ACHTUNG ACHTUNG oszuści w rządzie Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:20 Źródło komentarza: Zamość: Prokuratura ostrzega mieszkańców przed oszustami Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Pinindzy jast za dużo szpitale zatrudniają NEO lekarzy WIDMA nikt ich nie widział a kasa leci Kacprzak PO 1 rok PORSCHE PANAMERA i kamienica w WAWie i mamy to, robimy nie gadamy, tłuste koty KOMUNY SB. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:18 Źródło komentarza: Podwyżki są obowiązkowe, ale nie ma na nie pieniędzy. Szpitale apelują o pilną pomoc Autor komentarza: Perfidia czasu Treść komentarza: GestaPO niemieckie PObiło Polaków patriotów niosących krzyż a niemiecki rząd w POlsce milczy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:10 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Komuna pierze mózgowinę Data dodania komentarza: 17.06.2026, 04:36 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia
Reklama
Reklama
Reklama