Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 12:38
Reklama

Gm. Ulhówek. Kłótnia między sąsiadami. W ruch poszedł nóż

Zarzut usiłowania zabójstwa może usłyszeć 42-latek z gminy Ulhówek, który z kuchennym nożem rzucił się na swojego sąsiada i ranił go. Mężczyźnie może grozić nawet do 25 lat pozbawienia wolności.
Gm. Ulhówek. Kłótnia między sąsiadami. W ruch poszedł nóż
Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Działo się to w czwartek (23 sierpnia) w jednej z wiosek w gminie Ulhówek. Na podstawie relacji świadków policjanci odtworzyli przebieg zdarzenia.

Dwaj sąsiedzi, mieszkańcy bloków mieli się ostro pokłócić. Od słów przeszli do czynów, zaczęli się ze sobą szarpać. Rodzinom udało się ich rozdzielić. Jeden z mężczyzn został przy budynku gospodarczym, drugi, 42-letni poszedł do domu.

Ale najwyraźniej doszedł do wniosku, że sprawę należy załatwić definitywnie. Dlatego znowu wyszedł na dwór do 46-letniego sąsiada. W pewnej chwili brat starszego z mężczyzn zobaczył jak ten pada na ziemię, trzymając się się za brzuch. Sąsiad stał nad nim z nożem. Po chwili 42-latek odrzucił narzędzie i po prostu wrócił do siebie.

Świadkowie wezwali karetkę pogotowia i policję. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Przeszedł operację. Mundurowi zatrzymali nożownika. Był pijany. Miał w organizmie ma prawie 2 promile w organizmie.

– Jutro 42-latek zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Policjanci będą wnioskować o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Przestępstwo usiłowania zabójstwa zagrożone jest karą do 25 lat pozbawienia wolności – zapowiada Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
adamek 67 26.08.2018 15:32
Banderowiec

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama