Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 19 marca 2026 02:32
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Plaga pijanych kierowców na hrubieszowskich drogach

Podobno sierpień to miesiąc trzeźwości. Policyjne statystyki z powiatu hrubieszowskiego na to nie wskazują. Tylko w tym miesiącu policjanci zatrzymali już 13 pijanych kierowców. Wszyscy staną przed sądem, a czterem mundurowi zatrzymali prawo jazdy.
Plaga pijanych kierowców na hrubieszowskich drogach

Autor: Fot. policja.pl

Niechlubnym rekordzistą w tych statystykach był mężczyzna skontrolowany w Adelinie. Kierował oplem, a w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. 

– Kolejni nietrzeźwi to kierowca ciągnika rolniczego zatrzymany w Gozdowie mający blisko 2 promile, kierowca motoroweru zatrzymany w Majdanie z ponad 1,5 promila oraz trzech kolejnych kierowców zatrzymanych w Hrubieszowie i mających ponad promil alkoholu w organizmie – wylicza Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

I przypomina, że nietrzeźwy kierowca na drodze stwarza śmiertelne zagrożenie zarówno dla siebie jak i dla innych uczestników ruchu drogowego. Policjanci apelują, abyśmy byli odpowiedzialni oraz reagowali w sytuacji, gdy ktoś inny wykazuje się brakiem odpowiedzialności i siada za kółko pod wpływem alkoholu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama