Zamość: Policjanci w akcji "SpoKREWnieni służbą"

  • 15.03.2018, 16:00
  • ak
Zamość: Policjanci w akcji "SpoKREWnieni służbą" Fot. KMP Zamość
Zamojscy policjanci, podobnie jak ich koledzy z innych jednostek w naszym regionie włączyli się w ogólnopolską akcję "SpoKREWnieni służbą".

"SpoKREWnieni służbą” to ogólnopolska akcja, nad którą patronat objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji i Minister Obrony Narodowej. Celem przedsięwzięcia jest upamiętnienie i oddanie hołdu żołnierzom - bohaterom zbrojnego podziemia, którzy przelali krew w obronie Niepodległości Polski.

W ramach akcji w marcu w całej Polsce organizowane są zbiórki poboru krwi. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu również aktywnie włączyli się w tę inicjatywę i  honorowo oddawali krew w zamojskim Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

W ramach akcji „SpoKREWnieni służbą” krew może oddać każda pełnoletnia osoba, która chce pomóc potrzebującym. Ta akcja potrwa do końca miesiąc. Główna zbiórka krwi odbędzie się we wtorek 20 marca w godz. 8.30-14 w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

CZYTAJ TAKŻE: BIŁGORAJSCY POLICJANCI SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe