Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 21:33
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Zamość: Nowy mieszkaniec ZOO. Kolejna antylopa w stadzie
Zamość: Nowy mieszkaniec ZOO. Kolejna antylopa w stadzie
Były cztery. Teraz jest ich pięć. Do ogrodu zoologicznego w Zamościu sprowadzona została antylopa Kob Defassa. 06.09.2017 08:24    1
Tomaszów Lubelski: Komendant Kielech emerytem
Tomaszów Lubelski: Komendant Kielech emerytem
Starszy brygadier Stanisław Kielech – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej PSP w Tomaszowie Lubelskim – przeszedł na emeryturę. Od 1 września obowiązki komendanta pełni jego dotychczasowy zastępca bryg. Andrzej Mandziuk. 06.09.2017 08:00
Reklama
Zamościanie wsparli Pomorzan
Zamościanie wsparli Pomorzan
Nawałnice, które przeszły nad Pomorzem w nocy z 11 na 12 sierpnia wyrządziły ogromne straty. Zalane ulice, powalone drzewa, zniszczone budynki. Energetyczny paraliż. – Zaczęło się od spontanicznej myśli: a może by tak pomóc tym, którzy ucierpieli. Zwróciłem się do różnych środowisk w mieście, i tak powstała akcja pomocy – mówi zamościanin Adrian Biszkont. 06.09.2017 07:13
Strażacy ruszyli z pomocą Pomorzanom
Strażacy ruszyli z pomocą Pomorzanom
Strażacy z naszego regionu pomagali na północy kraju w usuwaniu skutków sierpniowej nawałnicy, która nawiedziła m.in. województwo pomorskie. 06.09.2017 07:00
Gm. Komarów-Osada: Przedszkole w Zubowicach już działa
Gm. Komarów-Osada: Przedszkole w Zubowicach już działa
Takiej placówki w gminie Komarów-Osada dotychczas nie było. Ale pierwsze przedszkole z prawdziwego zdarzenia już rozpoczęło działalność. Powstało w Zubowicach. 06.09.2017 06:30    1
Zdjęcia uratowane cudem
Zdjęcia uratowane cudem
"Czar starej fotografii w obiektywie Teofila Jaśkiewicza z Harasiuk" – taki tytuł nosi najnowszy album przygotowany przez Adama Gąsianowskiego i Roberta Horbaczewskiego, naszych redakcyjnych kolegów. 06.09.2017 06:03
Biłgoraj: Razem pomóżmy wyzdrowieć Krzysztofowi
Biłgoraj: Razem pomóżmy wyzdrowieć Krzysztofowi
Krzysztof Klimecki ma 32 lata, mieszka w Biłgoraju i jest pasjonatem historii. Od jakiegoś czasu walczy jednak z poważną chorobą. Na terapię z wykorzystaniem komórek macierzystych potrzebne są duże pieniądze. Zbiórki organizują przyjaciele pana Krzysztofa z Grupy Rekonstrukcji Historycznej WIR w Biłgoraju, pomogła posłanka Agata Borowiec, my też możemy wesprzeć jego leczenie. 06.09.2017 06:03
Zosin: Ukrainiec wiózł do Polski ponad 2 kg bursztynu
Zosin: Ukrainiec wiózł do Polski ponad 2 kg bursztynu
Kolejna nieudana próba przemytu do Polski bursztynu. Celnicy z Zosina przejęli na granicy ponad 2 kg. kamieni. 06.09.2017 05:46
Tomaszów Lubelski: Zaśpiewali z Trytonem
Tomaszów Lubelski: Zaśpiewali z Trytonem
Koncertem finałowym w tomaszowskim Parku Miejskim zakończyły się VII Warsztaty Wokalne z Centrum Muzycznym "Tryton". 05.09.2017 18:30    1
Zamość: Spłonęło mieszkanie na os. Peowiaków
Zamość: Spłonęło mieszkanie na os. Peowiaków
29 sierpnia ok. godz. 14 w bloku przy ul. Peowiaków 42 w jednym z mieszkań na parterze wybuchł pożar. Obyło się na szczęście bez ofiar, bo dwójka nastoletnich dzieci zdążyła uciec, a ich rodzice byli w tym czasie w pracy. Ale mieszkanie jest zniszczone. 05.09.2017 17:45
Gm. Zamość: Nie było gwałtu na cmentarzu
Gm. Zamość: Nie było gwałtu na cmentarzu
Był seks, ale za zgodą pokrzywdzonej. Do takich wniosków doszła zamojska prokuratura, która umorzyła śledztwo w sprawie doprowadzenia do obcowania płciowego upośledzonej umysłowo 26-letniej mieszkanki gminy Zamość. 05.09.2017 16:10
Hrebenne: Kradziony mercedes nie wyjechał z Polski na Ukrainę
Hrebenne: Kradziony mercedes nie wyjechał z Polski na Ukrainę
Strażnicy graniczni z Hrebennego zorientowali się, że w mercedesie ktoś ingerował w pole numeryczne VIN i nie dopuścili do tego, by samochód, który najpewniej był kradziony, wyjechał z Polski. 05.09.2017 15:36
Po zderzeniu z łosiem lexus zgnieciony jak puszka
Po zderzeniu z łosiem lexus zgnieciony jak puszka
Spory i solidny samochód został zgnieciony jak puszka po tym, kiedy w jego maskę uderzył łoś. Kierowca na szczęście przeżył. Zwierzę padło. Policjanci apelują do zmotoryzowanych o szczególną ostrożność podczas jazdy przy lasach. 05.09.2017 15:15    2
Biłgoraj: Czyj to rower? Znaleziono go na ul. Lubelskiej
Biłgoraj: Czyj to rower? Znaleziono go na ul. Lubelskiej
W biłgorajskiej komendzie policji na swojego właściciela czeka rower. Jednoślad został znaleziony na ul. Lubelskiej. 05.09.2017 14:06
Rozdadzą Oscarki
Rozdadzą Oscarki
Wyróżniający się młodzi piłkarze zostaną docenieni. Fundacja KS Hetman Zamość wyszła z inicjatywą powołania piłkarskiej kapituły, której celem będzie wybór oraz docenienie najlepszych zawodników młodzieżowych w regionie działania ZOZPN w sezonie 2017/2018. Cykliczny Plebiscyt funkcjonował będzie pod nazwą "Piłkarskie Oscarki". 05.09.2017 13:35
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama