Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 09:27
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Biłgoraj: Oblał cudzy samochód benzyną i podpalił
Biłgoraj: Oblał cudzy samochód benzyną i podpalił
Za zniszczenie cudzego auta odpowie 41-latek z gminy Dzwola w powiecie janowskim. W poniedziałek (13 listopada) na Placu Wolności w Biłgoraju oblał benzyną samochód 37-letniej kobiety i podłożył ogień. Piromanowi grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności. 14.11.2017 17:08
Uważajmy na dzieci
Uważajmy na dzieci
Dwaj 12-latkowie wjechali motocyklem pod ciągnik rolniczy. Pasażer zginął na miejscu, a jego kolega trafił do szpitala. Prokuratura umorzyła właśnie śledztwo w sprawie spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Ustalono, że traktorzysta nie miał możliwości uniknięcia zderzenia z jednośladem, który wjechał mu pod koła. Policja oraz KRUS apelują o zapewnienia bezpieczeństwa naszym pociechom. 14.11.2017 16:30
Reklama
Gm. Tyszowce: Babcia "Nastka" skończyła 100 lat
Gm. Tyszowce: Babcia "Nastka" skończyła 100 lat
Anastazja Leńczyk z kolonii Klątwy (gm. Tyszowce) skończyła 100 lat. Jubilatce zorganizowano wyjątkowe urodziny. 14.11.2017 15:16    2    5
Koniec ery Zarczuka
Koniec ery Zarczuka
W Biłgoraju od lat mówi się, że trzy postacie w mieście są nie do ruszenia. Pierwszą z nich jest Izaak Singer na swojej ławeczce, drugą Janusz Rosłan na stanowisku burmistrza, a ostatnią trener Łady 1945 Ireneusz Zarczuk. Od kilku dni to popularne powiedzenie musi ulec modyfikacji, ponieważ szkoleniowiec czwartoligowca zrezygnował z prowadzenia zespołu. 14.11.2017 14:41    1
Gm. Biłgoraj: Wypadek w Dereźni Zagrody. Ford zderzył się z audi. Młoda kobieta ranna
Gm. Biłgoraj: Wypadek w Dereźni Zagrody. Ford zderzył się z audi. Młoda kobieta ranna
26-letnia mieszkanka Frampola z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala po wypadku, który w poniedziałek (13 listopada) wydarzył się w Dereźni Zagrody (gm. Biłgoraj). 14.11.2017 14:10    1
Hrubieszów: Sanepid bez laboratotrium?
Hrubieszów: Sanepid bez laboratotrium?
Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Lublinie przymierza się do likwidacji Oddziału Laboratoryjnego w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Hrubieszowie. 14.11.2017 13:30
Tomaszowskie: Gdzie żebrzą, gdzie piją
Tomaszowskie: Gdzie żebrzą, gdzie piją
Mieszkańcy powiatu tomaszowskiego najczęściej zgłaszają policji informacje o piratach drogowych, miejscach publicznych, gdzie nagminnie spożywany jest alkohol lub o nieprawidłowo zaparkowanych autach. Blisko połowa zgłoszeń znalazła potwierdzenie. 14.11.2017 12:30
Gm. Werbkowice: Tragiczny wypadek w Hostynnem (NOWE FAKTY)
Gm. Werbkowice: Tragiczny wypadek w Hostynnem (NOWE FAKTY)
67 i 71 lat mieli mężczyźni, którzy zginęli w wypadku w Hostynnem. Przechodzili przez jezdnię, gdy uderzył w nich opel, kierowany przez 22-latka z Hrubieszowa. Obaj ponieśli śmierć na miejscu. 14.11.2017 12:30    1
Zamość: Rozbój na ul. Listopadowej. W pięciu napadli na kobietę
Zamość: Rozbój na ul. Listopadowej. W pięciu napadli na kobietę
Było ich pięciu, nocą z piątku na sobotę (10/11 listopada) napadli przy ul. Listopadowej w Zamościu na 29-letnią kobietę w jej mieszkaniu. Wszyscy zostali zatrzymani przez policję, a trzech z nich aresztowano. Za rozbój grozi im nawet do 12 lat więzienia. 14.11.2017 12:11    5
Kronika Tygodnia liderem w Internecie wśród lokalnych tygodników
Kronika Tygodnia liderem w Internecie wśród lokalnych tygodników
W październiku "Kronika Tygodnia" po raz kolejny zdeklasowała konkurencję – takie dane podaje międzynarodowa firma SimilarWeb. Według statystyk internauci najczęściej odwiedzają portal "Kroniki Tygodnia", dużo rzadziej polegają zaś na informacjach publikowanych przez inne lokalne pisma. Naszym czytelnikom – dziękujemy! 14.11.2017 11:06    11    6
Zamość: Myśliwy winny, ale bez kary
Zamość: Myśliwy winny, ale bez kary
Warunkowo, na rok tytułem próby Sąd Rejonowy w Zamościu umorzył postępowanie karne wobec 31-letniego myśliwego spod Zamościa, który odstrzelił więcej saren niż przewidywało upoważnienie. 14.11.2017 11:03
Gm. Lubycza Królewska: Turek nielegalnie przekroczył granicę. Chciał dotrzeć do Niemiec
Gm. Lubycza Królewska: Turek nielegalnie przekroczył granicę. Chciał dotrzeć do Niemiec
Miał plan, żeby poszukać szczęścia w Niemczech, ale nic z tego nie wyjdzie. Bo Turka, który nielegalnie przekroczył granicę zatrzymali funkcjonariusze straży Granicznej z Lubyczy Królewskiej. 14.11.2017 10:27    1
Mieczysław Skiba to zasłużony strażak. Skończył 90 lat
Mieczysław Skiba to zasłużony strażak. Skończył 90 lat
Zasłużony jubilat przyczynił się do powołania aż 76 jednostek OSP. Działał w wielu gminach i tam pozostawił swój trwały ślad. 14.11.2017 10:00    2
Inwestuj w siebie! Jesteś osobą młodą weź udział w projekcie
Inwestuj w siebie! Jesteś osobą młodą weź udział w projekcie
Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER) to projekty dla osób młodych do 30 roku życia pozostających bez pracy na lokalnym rynku. To dzięki projektom realizowanym w ramach PO WER osoby młode mogą liczyć na więcej! Bo to co ważne dla rozwoju gospodarki to czynnik ludzki, to młode osoby, które posiadają konkretne kompetencje, kwalifikacje i umiejętności. To dzięki takim programom jak PO WER osoby młode zdobywają cenne doświadczenie, potrzebne kwalifikacje i kompetencje. 14.11.2017 09:36
Lubelskie wspiera młodych. WUP zaprasza na spotkanie
Lubelskie wspiera młodych. WUP zaprasza na spotkanie
Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie zaprasza na spotkanie pt. „Lubelskie wspiera młodych” dotyczące Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 realizowanego na rzecz wsparcia osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy. 14.11.2017 09:31    1
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Gratulacje odwagi wpisania mojego wpisu, artykułu afery brak strach zrozumiały my też tak się czujemy Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:12 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Patoliczny system tbs Treść komentarza: Tbsy mają jak widać słusznie fatalną renomę. Zawyżone koszty zarządzania i uwieszenie kosztów "wybrańców" latami na szyji pracujących obywateli. Zależy jakie majm zarobki prezes, rada nadzorcza i księgowość. Miejmy nadzieję, że podobne do większości mieszkańców. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Z TL. Treść komentarza: Panie Galecki powinien zes sie czlowieku tylko wstydzic i sie glupio nie tłumaczyć za swoje czyny bo jestescie w tym zdolni jak cała patologia Pis. Ważna była kabza dla swojego wypasionego koryta nie patrzac na okropne zadłużenie niespotykana skale szpitala . Data dodania komentarza: 24.06.2026, 20:06 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: asd Treść komentarza: Ale jak trzeba było mandat i punkty przyjąć, to dzwonił do Karwana, żeby ten zagadał z komendantem drogówki... Jaki uczciiiiwyyy! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:25 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Podatnik. Treść komentarza: Na hulanki pieniądze są a most w Terebińcu po kosztach ale co tam jak się bawić to się bawić drzwi wyjebać okno wstawić.😜. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:59 Źródło komentarza: Skaner i inne gwiazdy disco polo opanują scenę z okazji Dnia Gminy Werbkowice Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama