Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 06:29
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Zamość: Ponad 6 milionów dotacji na CIS, nowy Dom Dziecka i salkę dla SOSW
Zamość: Ponad 6 milionów dotacji na CIS, nowy Dom Dziecka i salkę dla SOSW
20 listopada w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, na której prezydent Zamościa Andrzej Wnuk poinformował o przyznaniu miastu ponad 6 milionów zł na realizację Centrum Integracji Społecznej. 21.11.2017 10:16
Hrubieszów: Pobili Pakistańczyka, bo... kebab był niedobry
Hrubieszów: Pobili Pakistańczyka, bo... kebab był niedobry
Dwaj mieszkańcy Hrubieszowa zaatakowali Pakistańczyka, który w tym mieście prowadzi bar z kebabem. Jeden z mężczyzn uderzył głową cudzoziemca o ladę tak mocno, aż spadły z niej ulotki i plastikowe sztućce. Obydwaj hrubieszowianie ubliżali właścicielowi baru rasistowskimi wyzwiskami. Grozi im do 5 lat więzienia. 21.11.2017 09:18    13    2
Reklama
Bądź mobilny na rynku pracy!
Bądź mobilny na rynku pracy!
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w ramach „Partnerstwa Lokalnego na rzecz mobilności na rynku pracy” zaprasza do korzystania z usług doradców zawodowych. 21.11.2017 08:15
Marek G. już na wolności, sąd uchylił areszt (AKTUALIZACJA)
Marek G. już na wolności, sąd uchylił areszt (AKTUALIZACJA)
Został aresztowany i miał spędzić za kratkami co najmniej 2 miesiące. Ale decyzją sądu Marek G., b. prezydent Zamościa i b. szef Rady Nadzorczej Grupy Azoty, odzyskał wolność. Nadal jest podejrzany, a warszawska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie afery korupcyjnej, w którą G. jest zamieszany. 21.11.2017 08:00
Zamość: Bal dla Marszałka
Zamość: Bal dla Marszałka
W sobotni wieczór (18 listopada) w hotelu Koronny odbył się I Powojenny Bal Oficerski. Szampańskiej zabawie towarzyszył szczytny cel - odbudowa pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamościu. 21.11.2017 07:06
Gdzie świętujecie andrzejki? Wiecie w co się ubrać na imprezę?
Gdzie świętujecie andrzejki? Wiecie w co się ubrać na imprezę?
Zbliżają się andrzejki. Czy wiecie jak spędzić ten magiczny wieczór? Czy macie już pomysł na to w co się ubrać, by błyszczeć na imprezie? Jeśli nie, to przeczytajcie ten tekst. 21.11.2017 06:20
Co wiecie o soczewkach?
Co wiecie o soczewkach?
Wybór okularów nie jest łatwą sprawą. Każdy oczywiście chce, żeby oprawki były ładne i wygodne, ale to nie wszystko. Odpowiednie soczewki okularowe musi dobrać specjalista, bo to one decydują o funkcjonalności okularów. 21.11.2017 06:17
Zamość: Nie żyje nam się najgorzej, tylko dzieci brak...
Zamość: Nie żyje nam się najgorzej, tylko dzieci brak...
W woj. lubelskim są cztery miasta mające więcej niż 50 tys. mieszkańców. Nie żyje się w nich chyba najgorzej. Ich mieszkańcy mają całkiem obszerne mieszkania, coraz większy dostęp do wodociągów i m.in. centralnego ogrzewania. Szkolne klasy także nie są przepełnione, bo jak się okazuje dzieci w nich... coraz bardziej brakuje. Trudno się z tym demograficznym kłopotem uporać. 21.11.2017 06:00    5    3
Wybierz sobie Mikołaja, przyniesie Ci prezent
Wybierz sobie Mikołaja, przyniesie Ci prezent
Św. Mikołaj ma dużo pracy. Trzeba mu pomóc. Angażują się w to nasze VIP-y. Czekają na Wasze listy. 21.11.2017 05:45    4    1
Hrubieszów: 33 tysiące nagrody dla dyrektorki szpitala
Hrubieszów: 33 tysiące nagrody dla dyrektorki szpitala
Nagrodę w wysokości trzykrotnych poborów przyznano dyrektor SPZOZ Zofii Laskowskiej-Kotowskiej za "złożoność realizowanych zadań oraz całokształt działań organizacyjnych w 2016 r.". Sławomir Płoszaj, sekretarz powiatu hrubieszowskiego, tłumaczy, że nagrodę przyznano na wniosek Rady Społecznej przy SPZOZ. 21.11.2017 05:42    36
Zamość: Zuchwały napad na bank. Wciąż szukają sprawcy
Zamość: Zuchwały napad na bank. Wciąż szukają sprawcy
To była krótka piłka: zamaskowany napastnik wszedł do banku, zastraszył pracownice pistoletem albo przedmiotem przypominającym broń, zgarnął gotówkę i opuścił placówkę. Wszystko trwało niecałą minutę. Policja cały czas poszukuje sprawcy zuchwałego napadu na jeden z zamojskich banków. I prosi świadków o pomoc. 21.11.2017 05:30    3    1
Nowy numer Kroniki Tygodnia do kupienia już we wtorek
Nowy numer Kroniki Tygodnia do kupienia już we wtorek
Mamy dla Was nowiutki numer Kroniki Tygodnia. Jutro rano, jak co wtorek znajdziecie go w punktach sprzedaży w całym regionie. Przygotowaliśmy sporo ciekawych tematów. 20.11.2017 20:30
Dołhobyczów: Przemyt za przemytem. Wyjątkowo pracowity dzień dla celników
Dołhobyczów: Przemyt za przemytem. Wyjątkowo pracowity dzień dla celników
Przemytnicy nie próżnują, więc celnicy mają pełne ręce roboty. Szczególnie pracowity był dla nich wtorek w zeszłym tygodniu. 20.11.2017 16:00
Zamość: ,,Mundurówka'' przyjęła imię Powstania Zamojskiego
Zamość: ,,Mundurówka'' przyjęła imię Powstania Zamojskiego
Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu przyjęło dzisiaj imię Powstania Zamojskiego. „Mundurówka” przyjęła także sztandar od Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość. Złożyli na niego ślubowanie kadeci pierwszego roku. 20.11.2017 14:53
Zamość: Andrzej Bubeła, dyrektor CKF Stylowy w Radzie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej
Zamość: Andrzej Bubeła, dyrektor CKF Stylowy w Radzie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej
Andrzej Bubeła, szef kina w Zamościu znalazł się w Radzie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Zasiada w niej także wielu polskich twórców filmowych. 20.11.2017 14:41    3
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama