Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 09:41
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Spektakl Trash Poem rozpoczyna dzisiaj Zamojskie Lato Teatralne

Pewnie nie mogliście się doczekać. Mamy dobrą wiadomość: Zamojskie Lato Teatralne rozpoczyna się już dzisiaj.
Spektakl Trash Poem rozpoczyna dzisiaj Zamojskie Lato Teatralne

Pierwszym spektaklem, który teatromani będą mieli okazję w tym roku obejrzeć w Zamościu będzie "Trash Poem" w wykonaniu Teatru „InZhest” z Mińska na Białorusi. To plenerowe widowisko zostanie dziś wieczorem (sobota, 16 czerwca, godz. 21.30) wystawione na Rynku Wielkim w Zamościu.

"Trash poem" to ironiczna fantasmagoria, sen o... śmieciach rodzących potwory. Grupa, która ze spektaklem przyjechała do Zamościa jest niezależnym zespołem na Białorusi, który tworzy nieprzerwanie i z sukcesami od 35 lat. Artyści wykorzystują teatr pantomimy, teatr fizyczny, a także - po raz pierwszy na Białorusi! - teatr zewnętrzny oparty w dużej mierze na Tańcu Butoh.

CO JESZCZE W PROGRAMIE ZLT 2018? SPRAWDŹ W NASZYM INFORMATORZE CO? GDZIE? KIEDY?


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama