Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 06:14
Reklama

Zamość: Kierowcy dzieciom pod choinkę

W niedzielę 4 grudnia na piaskowni w Mokrem będą się scigać samochody terenowe, quady i auta przystosowane do jazdy ekstremalnej. A wszystko po to, aby zebrać pieniądze na paczki świąteczne dla dzieci z niezamożnych rodzin i domów dziecka. Ogólnopolską Terenową Integrację "Dla choinki" organizuje Stowarzyszenie "Zamość 4 x 4". Imprezie w Mokrem patronuje "Kronika Tygodnia".
Zamość: Kierowcy dzieciom pod choinkę

Ogólnopolska Terenowa Integracja "Dla choinki" to nie tylko spotkanie miłośników samochodów terenowych, quadów i innych pojazdów, które poruszają się po bezdrożach.

 – Podczas imprezy w Mokrem będą zbierane pieniądze na paczki świąteczne i prezenty (głównie sprzęt sportowy) dla dzieci z domów dziecka i z rodzin najbardziej potrzebujących. Na ten sam cel przeznaczymy pieniądze z wpisowego zebranego od uczestników imprezy i od sponsorów – dowiedzieliśmy się od Jarosława Kuchty, jednego z organizatorów Ogólnopolskiej Terenowej Integracji "Dla choinki" w Mokrem. 

Jedną z najciekawszych konkurencji będzie rajd H1. Rywalizację wygrywa kierowca, który w ciągu godziny przejedzie swoim samochodem najwięcej okrążeń. Ta rywalizacja będzie jednocześnie V Memoriałem Krzycha SchabaStart do odcinka klasy open o godz. 9.30. O godzinie 11 wystartują auta w klasie T (samochody turystyczne), natomiast o godz. 12.30 na odcinku klasy TM będą rywalizowały samochody modyfikowane.

W przerwie zmagań offroadowych przeprowadzony będzie konkurs z nagrodami. Nie zabraknie grochówki i bigosu z kuchni polowej, ogniska oraz grilla. Oprawę muzyczną zapewni Nasty Groove.

W programie imprezy jest także przejazd kawalkady samochodów terenowych na Rynek Wielki w Zamościu i nocny rajd po roztoczańskich bezdrożach.

 – W ubiegłym roku na Rynku Wielkim pojawiło się ponad 50 aut. W tym roku będzie ich co najmniej tyle samo. To nie lada gratka nie tylko dla miłośników samochodów terenowych – zapewnia Jarosław Kuchta.          

Chętni do udziału w rajdzie bezdrożami i do zmagań za kierownicą na piaskowni w Mokrem mogą wysłać zgłoszenia drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] Szczegółowe informacje pod nr tel. 604 282 041.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
K4x4 22.11.2016 19:27
Witam mam pytanie gdzie dokładnie znajduje się ta piaskowania?

LL 30.11.2016 09:00
Za "Karczmą pod lasem", jedzie się polną drogą i po lewej stronie są tereny piaskowni.

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama