Materiały dotyczące domniemanych nieprawidłowości w różnych instytucjach w powiecie hrubieszowskim dotarły do prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Autor listu, który je przesłał szefowi PiS-u, wskazuje na bierność organów kontrolnych i powiatowych działaczy tej partii. Jarosław Kaczyński przekazał te materiały ministrowi sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobrze, a ten dostarczył je do Prokuratury Regionalnej w Lublinie. Wcześniejsze śledztwa toczą się w Prokuraturze Okręgowej w Zamościu. Postępowanie prowadzi także Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.
Co zarzucono radnym PiS w powiecie hrybieszowskim w liście do prezesa Jarosława Kaczyńskiego i jak oni na to zareagowali - przeczytasz w najnowszym wydaniu Kroniki Tygodnia.

![Zamość śpiewał razem z VOX. Niezwykły finał majówki na Rynku Wielkim [ZDJĘCIA] Zamość śpiewał razem z VOX. Niezwykły finał majówki na Rynku Wielkim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/04/sm-4x3-zamosc-spiewal-razem-z-vox-niezwykly-final-majowki-na-rynku-wielkim-zdjecia-1777890376-12.jpg)
![Lubycza Królewska uczciła rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja [ZDJĘCIA] Lubycza Królewska uczciła rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/04/sm-4x3-gmina-lubycza-krolewska-uczcila-rocznice-uchwalenia-konstytucji-3-maja-zdjecia-1777883149-41.jpg)

















Napisz komentarz
Komentarze