Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 19:52
Reklama

Chcesz być piękniejsza i zdrowsza?

Marzenie o zgrabnych nogach, pośladkach i płaskim brzuchu jest z serii tych do spełnienia. Kto jeszcze się o tym nie przekonał, powinien zacząć intensywny trening – najlepiej pod okiem profesjonalistów, których znaleźć można w Mrs.Sporty Zamość.
Chcesz być piękniejsza i zdrowsza?

Godzina dla siebie w ciągu dnia to bardzo niewiele. Na spakowanie torby treningowej, na przyjście do klubu sportowego, przebranie się, 30-minutowy trening, prysznic i wyjście do domu. By było raźniej na początek, można przyjść z koleżanką albo nawet z mamą, czemu nie! Mrs. Sporty to miejsce dla kobiet w każdym wieku i z różnymi potrzebami. Personalni trenerzy skupiają się na indywidualnych potrzebach uczestniczek treningów, dlatego ćwiczenia są naprawdę efektywne.

Dla zbyt ostrożnych i nieprzekonanych pań, które ciągle się wahają nad rozpoczęciem ćwiczeń, nadarza się świetna okazja – Dni Otwarte Mrs.Sporty! To już 12 stycznia

Będzie można dowiedzieć się, jak wzmacniać mięśnie głębokie oraz mięśnie brzucha, nóg, pośladków i jak trening siłowy wspierać zdrowym odżywianiem się. Drogie Panie, nie przegapcie tego wydarzenia. Zróbcie dla siebie coś dobrego!

Artykuł sponsorowany


Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: bkioTreść komentarza: https://colab.research.google.com/drive/1dMcJbsAvLbvMuX_z94IKUHBP6K2HaSxtData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:47Źródło komentarza: Pow. biłgorajski: Pieniądze dla strażaków ochotnikówAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Co za patologia. Prokurator cymbał,ksiądz idiota.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:50Źródło komentarza: Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi DębskiemuAutor komentarza: ltmTreść komentarza: Dokładnie. Ale tego nie da się zrobić, bo to nie jest żadna obwodnica tylko część drogi ekspresowej. Zjazdy nie mogą być częściej niż co 10 km... A pani Miziuk nie ma pojęcia o czym mówi. Jadąc z Listopadowej na Kościuszki obwodnicy będę szukać. Może do UM niech zaczną dojeżdżać obwodnicąData dodania komentarza: 12.08.2022, 18:49Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Największą przemianę przejdzie Rynek, który będzie wyłączony z ruchu. Zniknie rondo, a cały plac stanie się strefą rozrywki, rekreacji, relaksu dla wszystkich tomaszowian i turystów. Do chwili obecnej na tomaszowskim rynku jedynym miejscem dla turystów było MUZEUM. Obchody 400-lecia Tomaszowa minęły i nasze władze postanowiły zlikwidować MUZEUM ze strefy rozrywki, rekreacji, relaksu. Po prawie 40-latach MUZEUM zostało zmuszone do opuszczenia swojej dotychczasowej lokalizacji. Co zniknie jeszcze z centrum miasta.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:48Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: LTMTreść komentarza: Ty LZA... .. Nie wiesz że Zamość nie leży na Roztoczu??Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:42Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: Specjaliści co przejadą się na WęgryTreść komentarza: W sumie mam większe pojęcie o broni niż opłacany starszy szeregowy za 4 tyś mieś, co uczy sie zasady działania zamka w hałbicoarmacie, czy zasad balistyki,Data dodania komentarza: 12.08.2022, 17:35Źródło komentarza: Gmina Hrubieszów: Za 2 lata będzie podziemne centrum
Reklama
Reklama