Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 września 2022 09:30
Reklama

Chcesz być piękniejsza i zdrowsza?

Marzenie o zgrabnych nogach, pośladkach i płaskim brzuchu jest z serii tych do spełnienia. Kto jeszcze się o tym nie przekonał, powinien zacząć intensywny trening – najlepiej pod okiem profesjonalistów, których znaleźć można w Mrs.Sporty Zamość.
Chcesz być piękniejsza i zdrowsza?

Godzina dla siebie w ciągu dnia to bardzo niewiele. Na spakowanie torby treningowej, na przyjście do klubu sportowego, przebranie się, 30-minutowy trening, prysznic i wyjście do domu. By było raźniej na początek, można przyjść z koleżanką albo nawet z mamą, czemu nie! Mrs. Sporty to miejsce dla kobiet w każdym wieku i z różnymi potrzebami. Personalni trenerzy skupiają się na indywidualnych potrzebach uczestniczek treningów, dlatego ćwiczenia są naprawdę efektywne.

Dla zbyt ostrożnych i nieprzekonanych pań, które ciągle się wahają nad rozpoczęciem ćwiczeń, nadarza się świetna okazja – Dni Otwarte Mrs.Sporty! To już 12 stycznia

Będzie można dowiedzieć się, jak wzmacniać mięśnie głębokie oraz mięśnie brzucha, nóg, pośladków i jak trening siłowy wspierać zdrowym odżywianiem się. Drogie Panie, nie przegapcie tego wydarzenia. Zróbcie dla siebie coś dobrego!

Artykuł sponsorowany


Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Cała prawda całą dobęTreść komentarza: dureń jesteś. A nawet POjebData dodania komentarza: 28.09.2022, 09:13Źródło komentarza: Limity zużycia prądu. Przychodzi rzecznik rządu do TVP i zaskakuje. Zapowiada poważne zmianyAutor komentarza: TKTreść komentarza: Ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw do max 40 %. W ciagu 2 tygodni od jej ukazania się prezesi spółdzielni powinni złożyć oświadczenie do ciepłowni. Dziwne, że prezesi o tym nie wiedzą - a może nie chcą wiedzieć !Data dodania komentarza: 28.09.2022, 06:32Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: arekTreść komentarza: I jedynie 42,9% poparcia dla pisu w poprzednich wyborach.Data dodania komentarza: 27.09.2022, 21:50Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: NormalnieTreść komentarza: Ciebie nic nie obchodzi, mieszkańców tak, więc otwórz piwo włącz tv i nie myśl za dużo..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 20:51Źródło komentarza: Gmina Werbkowice: Komu zawinił sołtys?Autor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:46Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:27Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutę
Reklama
Reklama