Lekkoatleta specjalizujący się w rzucie młotem, który w zeszłym roku po raz trzeci Po raz trzeci z rzędu zdobył mistrzostwo świata z wynikiem 79,81, a także po raz czwarty z kolei został mistrzem uniwersjady i po raz czwarty też wygrał klasyfikację IAAF Hammer Throw Challenge, zajął piąte miejsce w sportowym zestawieniu.
Plebiscyt Przeglądu Sportowego wygrał skoczek narciarski Kamil Stoch (wczoraj zapisał się w historii wygrywając wszystkie etapy Konkursu Czterech Skoczni), a drugie miejsce zajął kapitan polskiej reprezentacji piłkarskiej Robert Lewandowski.

![Zobacz postępy prac przy rozbudowie i modernizacji Sanatorium w Krasnobrodzie [ZDJĘCIA] Zobacz postępy prac przy rozbudowie i modernizacji Sanatorium w Krasnobrodzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/22/sm-4x3-zobacz-postepy-prac-przy-rozbudowie-i-modernizacji-sanatorium-w-krasnobrodzie-zdjecia-1779456768-4.jpg)

![Tech-Max z Tomaszowa Lub. wygrywa WRO w kraju i awansuje do zawodów w Portoryko! [ZDJĘCIA] Tech-Max z Tomaszowa Lub. wygrywa WRO w kraju i awansuje do zawodów w Portoryko! [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/21/sm-4x3-tech-max-z-tomaszowa-lub-wygrywa-wro-w-kraju-i-awansuje-do-zawodow-w-portoryko-zdjecia-1779353949-1.jpg)













Napisz komentarz
Komentarze