Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 20:08
Reklama

Tarnogród: Pijany pieszy ruszył kierowcy na ratunek. I potrącił go samochód

Chciał pomóc, a tymczasem sam pomocy potrzebował. Do szpitala trafił 56-latek z Tarnogrodu, który został potrącony przez opla. Auto wcześniej wypadło z drogi i zawidło na płocie jednej z posesji.
Tarnogród: Pijany pieszy ruszył kierowcy na ratunek. I potrącił go samochód
Autor: policja.pl

Działo się to w niedzielę (8 października) wieczorem. Z policyjnych ustaleń wynika, że 18-latek z gminy Obsza jechał przez Tarnogród oplem. Prawdopodobnie przesadził z prędkością i dlatego stracił panowanie nad kierownicą, po czym uderzył w ogrodzenie posesji, uszkadzając kilka przęseł i słupków. Na koniec opel zawisł na płocie.

W tym momencie nadjechał skodą 21-latek. Postanowił pomóc. Wraz z 18-latkiem, przy użyciu linki holowniczej postanowili wyciągnąć opla na drogę.

Udało im się i wtedy wydarzył się wypadek. Bo pod toczący się pojazd wszedł 56-latek z Tarnogrodu. Mężczyzna został uderzony przez auto, przewrócił się i z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wcześniej zdążył jeszcze powiedzieć policjantom, że szedł w stronę samochodu, bo chciał pomóc.

Policyjny alkomat wskazał, że mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama