Doktor Marian Domagała, właściciel Centrum Medycznego w Łaszczowie, był jedynym chętnym, który stanął do przetargu na dzierżawę pomieszczeń po centrum rehabilitacji, które niegdyś prowadziło Centrum Integracji Społecznej (jego działalność zakończyła się wielką klapą). Umowę najmu pomieszczeń z gminą Ulhówek zawarł na trzy lata. Za ponad 23 tys. zł kupił też od CIS wyposażenie i sprzęt rehabilitacyjny. W gabinecie zatrudnił trzech doświadczonych rehabilitantów, którzy świadczą usługi stacjonarne oraz w domach pacjentów.
Z decyzji doktora Domagały cieszą się miejscowi pacjenci ze schorzeniami ortopedycznymi, bo dzięki temu nie muszą jechać na zabiegi do Łaszczowa lub Tomaszowa Lubelskiego.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze