Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 sierpnia 2026 02:21
Reklama
Reklama

Zamość znajdzie się w przewodniku Michelin

Zamość zostanie opisany w najnowszym prestiżowym zielonym przewodniku Michelin. Redaktorzy tego wydawnictwa odwiedzą i zwiedzą miasto dzisiaj (czwartek, 7 września).
Zamość znajdzie się w przewodniku Michelin

Autor: Agnieszka Jakubowska

Poprzednia taka wizyta odbyła się siedem lat temu. Od tamtej pory sporo się w mieście zmieniło. I te zmiany zostaną w prezentacji Zamościa przez Michelin uwzględnione.

Podczas pobytu w Zamościu redaktorzy zwiedzą m.in. synagogę, trasę turystyczną, Arsenał i Prochownię, gdzie obejrzą pokaz multimedialny. Odwiedzą też powstałe niedawno hotele znajdujące się na w obrębie zamojskiego Starego Miasta.

Zielone przewodniki Michelin zawierają informacje dotyczące m.in. zaplecza turystycznego znajdującego się w opisywanej miejscowości. Przewodnik rekomenduje miejsca godne polecenia i odwiedzenia. – Znalezienie się w nim to ogromne wyróżnienie – podkreślają w komunikacie władze miasta.

Dzisiejsza wizyta redaktorów Michelina w Zamościu zbiega się z obchodami 25-lecia wpisania Starego Miasta na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Więcej o obchodach rocznicy i wydarzeniach artystycznych z tej okazji w naszym informatorze kulturalnym CO? GDZIE? KIEDY?


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Leszcz Treść komentarza: Zróbcie tak jak sokół.. Kupcie całą drużynę 😂😂😂 Data dodania komentarza: 2.08.2026, 19:14 Źródło komentarza: Cosmos Józefów walczy o awans. Trener wskazuje największe problemy sezonu Autor komentarza: Zamoscianka Treść komentarza: Wplyw COVID ? !!! Po co to komu,?!!! Data dodania komentarza: 2.08.2026, 15:07 Źródło komentarza: Zamość: Stopień doktorski z wyróżnieniem. Beata Zams badała wpływ COVID-19 na serce Autor komentarza: ! Treść komentarza: Co wybuchło ?Rakieta ?Czy ładunek wybuchowy dużej mocy?Jak rakieta to gdzie te fragmenty?Gdzie odłamki? Data dodania komentarza: 2.08.2026, 08:41 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin Autor komentarza: Jurek Treść komentarza: Byliśmy z rodziną było pięknie i patriotycznie Data dodania komentarza: 1.08.2026, 20:21 Źródło komentarza: Zamość zaśpiewa 1 sierpnia. Patriotyczne wydarzenie na Rynku Wielkim Autor komentarza: kosmiczny oddział taktyczny Treść komentarza: Ktoś POliczyl już ile rakiet, dronów i balonów wleciało do polski za rządów KałOlicji ? Do statystyki dodać trzeba jeszcze białoruskie śmigłowce ! Patrzą , obserwują , analizują ale faktem jest że JEPŁO ! Takie mamy Wojsko zarządzane przez miernoty , to są DZIADY jak nasza reprezentacja Piłki Nożnej - tylko Gadamy , nie robimy !!! Data dodania komentarza: 1.08.2026, 16:02 Źródło komentarza: Alarm w Lubelskiem. Obiekt spadł pod Biłgorajem Autor komentarza: Kosmita Treść komentarza: Wszystkie rozweselające specyfiki. Data dodania komentarza: 1.08.2026, 11:19 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin
Reklama
Reklama
Reklama