Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 23 lipca 2026 01:13
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość: przejechał ciągnikiem po leżącym mężczyźnie

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek 17 sierpnia, w miejscowości Deszkowice Kolonia (pow. zamojski). Kierujący ciągnikiem przejechał przypadkowo po leżącym na poboczu mężczyźnie. Człowiek zmarł w wyniku doznanych obrażeń.
Zamość: przejechał ciągnikiem po leżącym mężczyźnie

Autor: lubelska.policja.gov.pl

W czwartek, 17 sierpnia, o 13:00 dyżurny zamojskiej policji otrzymał informację, że w miejscowości Deszkowice Kolonia na jednej z gruntowych dróg gminnych kierujący ciągnikiem rolniczym 64-letni mieszkaniec gminy Nielisz przejechał po nogach leżącego na poboczu mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący ciągnikiem jadąc drogą gruntową z belką sprasowanej słomy umieszczoną na ładowaczu czołowym zauważył leżący na poboczu rower. Skupiając się na ominięciu roweru, nie zauważył leżącego na poboczu drogi mężczyzny i przejechał po jego nogach.

Natychmiast po tym zdarzeniu zadzwonił na numer alarmowy wzywając pomoc. Poszkodowany mężczyzna 62-letni mieszkaniec gminy Sułów uskarżał się na silny ból nóg i bioder. Od poszkodowanego mężczyzny czuć było alkohol. Badanie wykazało, że w organizmie miał ponad dwa promile alkoholu. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia udzieliła mężczyźnie pomocy medycznej i przewiozła go do szpitala. Niestety kilka godzin po zdarzeniu w wyniku doznanych obrażeń poszkodowany zmarł w szpitalu. Mundurowi zbadali również trzeźwość kierowcy ciągnika, który okazał się trzeźwy.

Policjanci wykonują czynności mające na celu szczegółowe wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zbych 20.08.2017 20:16
To może czas kontrolować czy pod sklepem nikt nie pije??? Gdzie jest policja? Chyba jest zakaz. Od cioci z imienin o tej porze pan nie wracał. Czas się ocknac!

jasiek 20.08.2017 19:31
Okazał a co miał być pijany zastanów co piszesz

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: nauczyciel Treść komentarza: Jak na to patrzę to dochodzę do wniosku że ci ludzie traktują Polske jako żerowisko!nie tylko w Bilgoraju Data dodania komentarza: 22.07.2026, 18:08 Źródło komentarza: Zawrotne podwyżki dla władzy w Biłgoraju, choć miasto ma ponad 51 mln zł zadłużenia Autor komentarza: Ciszy nocnej nie ma!! Treść komentarza: Jaka cisza nocna gdzie??te wyjące motory i samochody po 22 I to miedzy blokami Data dodania komentarza: 22.07.2026, 13:40 Źródło komentarza: Zamość: Turystyczna wizytówka czy „miasto-sypialnia”? Starówka w ogniu sporu o ciszę nocną Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: POdwyżki teraz nazywają nowymi cenami hiPOkryzja Data dodania komentarza: 22.07.2026, 12:02 Źródło komentarza: Hrubieszów: Nowe opłaty za śmieci i ścieki Autor komentarza: Kondolencje Treść komentarza: Takie kominy KORYTO+ też w Hrubieszowie Data dodania komentarza: 22.07.2026, 12:00 Źródło komentarza: Zawrotne podwyżki dla władzy w Biłgoraju, choć miasto ma ponad 51 mln zł zadłużenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: Dyktatura Tfusska zafundowała kominy płacowe i prywatyzacyjny upadek szpitali. Szykują dla emerytów i ręcistów uchwałę by mogli przechodzić na czerwonym co zmniejszy o 90% wydatki budżetu Data dodania komentarza: 22.07.2026, 11:57 Źródło komentarza: Szokujące kulisy pracy na SOR-ach Autor komentarza: Mm Treść komentarza: Patrz w lusterka, motocykle 150km/h+ są wszędzie. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 22:32 Źródło komentarza: Zamość: Motocyklistka uderzyła w tył audi. 33-latka trafiła do szpitala
Reklama
Reklama
Reklama