Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 31 stycznia 2026 21:36
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierującego

Susiec: Pijany 25-latek jechał na czołówkę z tirem! Tylko dzięki obywatelowi nie doszło do wypadku [FILM]

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 25-letni mieszkaniec gminy Susiec, który w takim stanie kierował fiatem. Gdyby nie reakcja mieszkańca Łodzi, nieodpowiedzialny kierowca mógł doprowadzić do zderzenia z tirem.
Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 25-letni mieszkaniec gminy Susiec, który w takim stanie kierował fiatem.
Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 25-letni mieszkaniec gminy Susiec, który w takim stanie kierował fiatem.

Autor: KPP Tomaszów Lubelski

W środę 26 lutego około godz. 20 dyżurny tomaszowskiej komendy został powiadomiony, że w miejscowości Krynice doszło do ujęcia nietrzeźwego kierującego. Policjanci udali się na miejsce.

– Mieszkaniec Łodzi, jadąc w kierunku Zamościa, zauważył jadący przed nim samochód marki Fiat, który wyraźnie nie trzyma toru jazdy. W pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu, tuż przed jadący samochód ciężarowy. Dzięki szybkiej reakcji łodzianina, który zaczął mrugać do niego światłami, nieodpowiedzialny kierowca zjechał na swój pas ruchu i nie doszło do wypadku – relacjonuje aspirant Monika Ryczek, rzecznik prasowy KPP Tomaszów Lubelski. 

Policjantka opisuje, że kiedy fiat zatrzymał się w zatoczce autobusowej, świadek natychmiast podbiegł do pojazdu, a gdy otworzył drzwi, domyślił się, co było przyczyną tak nieostrożnej jazdy. Z wnętrza czuć było alkohol, a za kierownicą siedział nietrzeźwy mężczyzna.

Łodzianin zabrał kluczyki pijanemu kierowcy i powiadomił policję.

– Kierującym fiatem okazał się 25-letni mieszkaniec gminy Susiec. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie – dodaje aspirant Monika Ryczek. 

Zgodnie z obowiązującym prawem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do trzech lat pozbawienia wolności, grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysokie świadczenie pieniężne od 5 do 60 tysięcy złotych.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

sarkazm 28.02.2025 22:25
no to Susiec moze byc dumny z takich mieszkańców

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: Seba z Zamościa.Treść komentarza: Powinni Ciebie storpedować od tylu Twoi kolesi z ktorymi chlejesz bydlaku na codzien. Zwyrodnialcu ktory obrazasz ludzi ktorzy pilnują porzadku na codzien . Tego nie rozumiesz bo jestes codziennie naćpany i belkotasz trzy po trzy. Do Ciebie patologio BRAWO ten wpis .Data dodania komentarza: 30.01.2026, 14:24Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: Tylko tyle .Treść komentarza: Gdybys tak uczył jak sie tytulujesz to widac ze cos Ci brakuje . Propaganda w tv. Republika zrobiła Ci pranie mozgu i o naprawę juz jest za pozno zeby sie leczyc. Zapomniałeś jak z patologii oszustow PiSmak ciągnął psa za swoim autem az padł w męczarniach. Jak zachowywał sie czlowiek ktory uciekł na Węgry .Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:32Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: Lubelskie Smakuje i SzanujeTreść komentarza: Dobrze że ty z Lublyna czasami do Świdnika jeździsz bo byś nie wiedział jak wygląda prawdziwe miasto !!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:13Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]
Reklama
Reklama
Reklama