Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 sierpnia 2026 14:05
Reklama
Reklama baner reklamowy

Gm. Biłgoraj: Jechał bez uprawnień. Mówił, że o tym nie wie

Miał cofnięte uprawnienia do kierowania, ale twierdził, że nic o tym nie wie. Policjanci zatrzymali więc mężczyźnie prawo jazdy. Teraz na pewno ma świadomość, że za kierownicą siadać nie powinien.
Gm. Biłgoraj: Jechał bez uprawnień. Mówił, że o tym nie wie

Autor: policja.pl

50-latka kierującego renaultem policjanci biłgorajskiej drogówki zatrzymali we wtorek (1 sierpnia) w Korczowie. – Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 50-letni kierowca prowadził samochód pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania. Był trzeźwy i tłumaczył policjantom, że nie wiedział nic o decyzji cofnięcia mu uprawnień – relacjonuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

 Już w trakcie kontroli mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. 50-latek odpowie również przed sądem. Zgodnie z przepisami grozi mu kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: Pozbierane. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 23:15 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Najnowsza wersja taka że ukraiński pilot ścigal rakiete ale zawrócił 20 sek przed granicą polski Scigał czy moze wystrzelił?No coraz to wiecej wiadomości! Data dodania komentarza: 3.08.2026, 21:22 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin Autor komentarza: Z Treść komentarza: Z tymi strachami to spokojnie. Rzeczywiście, patrzenie na Słońce bez odpowiedniego zabezpieczenia jest zabójcze dla wzroku, z tym, że na zachodzące Słońce można sobie przez chwilę popatrzeć gołym okiem, a nawet przez lornetkę. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 11:49 Źródło komentarza: Słońce zniknie w 85 procentach. Spektakl nad Polską Autor komentarza: wiek emerytalny ??? Treść komentarza: Ale większość kobiet i mężczyzn i tak pracuje dłużej będąc już emerytem ,tylko nic nie mówią bo mają 2 pensje. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 10:32 Źródło komentarza: Co czwarty Polak popiera pracę bezdzietnych kobiet do 65 lat Autor komentarza: Leszcz Treść komentarza: Zróbcie tak jak sokół.. Kupcie całą drużynę 😂😂😂 Data dodania komentarza: 2.08.2026, 19:14 Źródło komentarza: Cosmos Józefów walczy o awans. Trener wskazuje największe problemy sezonu Autor komentarza: Zamoscianka Treść komentarza: Wplyw COVID ? !!! Po co to komu,?!!! Data dodania komentarza: 2.08.2026, 15:07 Źródło komentarza: Zamość: Stopień doktorski z wyróżnieniem. Beata Zams badała wpływ COVID-19 na serce
Reklama
Reklama
Reklama