Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 9 lutego 2026 07:20
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Ostatni długi weekend w tym roku. No i co z tego, że jesienny

Kilka dni urlopu wystarczy, żeby cieszyć się naprawdę długim wolnym. Po raz ostatni w tym roku. Jak to możliwe?
Kilka dni urlopu wystarczy, żeby cieszyć się naprawdę długim wolnym. Po raz ostatni w tym roku. Jak to możliwe?
Kilka dni urlopu wystarczy, żeby cieszyć się naprawdę długim wolnym. Po raz ostatni w tym roku. Jak to możliwe?

Autor: Canva

Leżenie pod kocem z książką. Zaległe prace w ogrodzie. Szybki wypad za granicę. Każdy ma swoje sposoby spędzania wolnego czasu. A ten się właśnie zbliża. 

Jednak nie dla wszystkich – bo tylko dla tych, którzy odpowiednio wcześniej zadbali o urlop w tym czasie.

Rzut oka na listopadowy kalendarz. I już wszystko jasne

Polacy są mistrzami świata w konstruowaniu długich weekendów. Wykorzystują ustawowe dni wolne przeplatające się z weekendami, dodają do nich urlopy i tworzą w ten sposób długie dni bez pracy. I taka okazja właśnie się zbliża.

CZYTAJ: Miączyn: Usta-usta na rekord! Przez pół godziny 114 prowadziło resuscytację

Mowa tu o świętach listopadowych. 1 listopada jest Wszystkich Świętych (czyli mamy wolne), a 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości (i też mamy wolne). W tym roku te dni układają się bardzo atrakcyjnie. Bo pierwsze ze świąt wypada w piątek, a drugie w poniedziałek.

Co to oznacza dla Kowalskiego?   

Że jeżeli ktoś weźmie pięć dni urlopu, od 4 do 9 listopada, to w zamian za to otrzyma aż 11 dni wolnego, od 1 do 11 listopada. Czyli podwoi swój urlop. 

Czysty zysk i długi wypoczynek. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Mieszkanie 34 m² Wykończone POD KLUCZ Cena: 400000 PLNNa sprzedaż funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m², idealne dla singla, pary lub jako świetna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest w pełni wykończone pod klucz – bez remontu, bez dodatkowych kosztów. Wystarczy wnieść walizkę i zamieszkać.ATUTY NIERUCHOMOŚCI 34 m² zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie Nowoczesne, spójne wykończenie w neutralnych kolorach Jasne wnętrze i dobrze doświetlone pomieszczenia Gotowe do zamieszkania od zaraz Idealne na start lub pod inwestycję UKŁAD I STANDARDsalon z aneksem kuchennymwydzielona strefa sypialniananowoczesna łazienkaprzemyślana przestrzeń do przechowywania Wnętrze zostało urządzone w sposób funkcjonalny i ponadczasowy, tak aby dobrze wyglądało dziś i za kilka lat.DLA KOGO?  dla singla lub pary jako pierwsze mieszkanie jako gotowa inwestycja pod najem (krótko- lub długoterminowy) LOKALIZACJA Wiejska 28, budynek z widokiem na rzekę Łabuńkę Miejsce postojowe i komórka lokatorska dodatkowo płatne (45 000 i 12000)ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ Jeśli szukasz małego metrażu w świetnym standardzie, który nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów — to mieszkanie jest dla Ciebie.Bezpłatnie pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości.Nasz doradca kredytowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i przedstawi najlepsze oferty z ponad 10 banków.Posiadasz podobną nieruchomość? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji – odpowiemy na pytania dotyczące ceny, procesu sprzedaży oraz możliwości poprawy atrakcyjności oferty.Oferujemy również:•⁠ ⁠Pośrednictwo w kupnie, sprzedaży oraz najmie nieruchomości•⁠ ⁠Pomoc w sprzedaży nieruchomości o skomplikowanej sytuacji prawnej•⁠ ⁠Rzetelne oceny wartości nieruchomości•⁠ ⁠Uzyskanie świadectwa energetycznegoNie zwlekaj – zadzwoń już dziś! Tomasz JuszczakDoradca ds. nieruchomościtel. 504 288 990e-mail: [email protected]ółnoc Nieruchomości ZamośćData dodania ogłoszenia: 05.02.2026Mieszkanie 34 m² Wykończone POD KLUCZ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Laura52L.Treść komentarza: Co Ty mozesz wiedziec pacholku z pranym mózgiem sekty do której należysz . Nie macie honoru i wstydu za grosz a sie wypowiadasz .Data dodania komentarza: 6.02.2026, 16:27Źródło komentarza: Unia Europejska czy USA? Na kogo powinna postawić Polska?Autor komentarza: balTreść komentarza: No cóż, 87% mieszkańców Zamościa uwielbia Maleńczuka ,a reszta to wyznawcy PISu i "Baby Wangi" ( Kaczyńskiego).Data dodania komentarza: 6.02.2026, 16:25Źródło komentarza: Zamość: Radni PiS nie lubią Maleńczuka, a Maleńczuk ich. Odpłacił się na scenieAutor komentarza: Z ZAMOŚCIA .Treść komentarza: Ciemnocie PISuaru o prawdzie zaśpiewał i sie oburzyli az im piana z gęby leciała. Tak trzymac panie Malenczuk i popieram pana jak najbardziej . Tępota lubi jak im śpiewa Martyniak i Bayer Full majteczki w czerwone kropeczki.Data dodania komentarza: 6.02.2026, 16:20Źródło komentarza: Zamość: Radni PiS nie lubią Maleńczuka, a Maleńczuk ich. Odpłacił się na scenieAutor komentarza: Sluszna racja.Treść komentarza: Blaznie i przydupasie patologi oszustow nie zlosc sie bo Ci żyłka pęknie i nie bedziesz oglądał juz wiecej propagande ktora glosza Ci w tv . Republika . Stary ośle! Co chodzi o Czarzastego to miał sluszna racje tak powiedziec za obraźliwy słowa hipokryte i sklerotyka Trampa na naszych żołnierzy.Data dodania komentarza: 6.02.2026, 16:03Źródło komentarza: USA zrywają kontakty z Czarzastym. Poszło o Pokojową Nagrodę NoblaAutor komentarza: prozaTreść komentarza: Iwan, nawet pisać nie umiesz, więc nikt ci nie uwierzy.Data dodania komentarza: 6.02.2026, 15:38Źródło komentarza: Nowe szczepienia dla dorosłych w aptekach od wczoraj już dostępneAutor komentarza: POLKATreść komentarza: P. Czarzasty ani kroku wstecz Polska nie będzie czyimś wasalemData dodania komentarza: 6.02.2026, 15:21Źródło komentarza: USA zrywają kontakty z Czarzastym. Poszło o Pokojową Nagrodę Nobla
Reklama
Reklama
Reklama