Zmiana zaszła w centrali Totalizatora Sportowego (TS). Kolejne będą w województwach. Tam też polecą głowy.
Rada odwołała i zleciła organizację nowych konkursów
„Rada Nadzorcza zdecydowała o odwołaniu Pana Rafała Krzemienia z funkcji Prezesa Zarządu Totalizatora Sportowego Spółka z o.o. Rada Nadzorcza podjęła uchwałę o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Totalizatora Sportowego” – czytamy w komunikacie TS.
I dalej: „Rada Nadzorcza zaleciła Zarządowi Totalizatora Sportowego przeprowadzenie konkursów na stanowiska dyrektorów i zastępców dyrektorów Oddziałów Spółki”.
CZYTAJ TEŻ: Skarbówka przepytuje pacjentów. Chce wiedzieć wszystko
Partyjne nominacje dla swoich?
Prezes TS, czyli spółki, która organizuje np. grę Lotto, stracił stanowisko z powodów politycznych. Właściwie za to, że dyrektorskie stołki w oddziałach wojewódzkich spółki były rozdawane z klucza politycznego.
Pod koniec września – przypomnijmy – Onet ujawnił, że szefami w regionach (z pensjami ok. 20 tys. zł miesięcznie) zostali działacze PSL, PO i Nowej Lewicy.
TS, odnosząc się do informacji serwisu, tłumaczył że „wszystkie osoby, które w ostatnich miesiącach objęły stanowiska dyrektorskie w Totalizatorze Sportowym, spełniają wymagania formalne, konieczne do pełnienia funkcji managerskich, i posiadają niezbędne w tym zakresie kompetencje”.
Wyjaśni to zlecone już postępowanie.


![Zamość: 53 hodowców i 670 sztuk gołębi w 40 rasach. Wystawa była udana [ZDJĘCIA] Zamość: 53 hodowców i 670 sztuk gołębi w 40 rasach. Wystawa była udana [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/02/05/sm-4x3-zamosc-53-hodowcow-i-670-sztuk-golebi-w-40-rasach-wystawa-byla-udana-zdjecia-1770276236-2.jpg)
![83. rocznica Bitwy pod Zaborecznem w gminie Krynice [ZDJĘCIA] 83. rocznica Bitwy pod Zaborecznem w gminie Krynice [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/02/04/sm-4x3-83-rocznica-bitwy-pod-zaborecznem-w-gminie-krynice-zdjecia-1770196242-76.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze