Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 12:44
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Gm. Obsza: Wiadomo, kto będzie dowoził uczniów

Przetarg został ogłoszony i już jest rozstrzygnięty. Wiadomo, kto po wakacjach będzie dowoził uczniów do szkół w gminie Obsza.
Gm. Obsza: Wiadomo, kto będzie dowoził uczniów

Autor: freeimages.com

Do przetargu przystąpiła tylko jedna firma, ta sama, która dowoziła dzieci i młodzież na lekcje w minionym roku szkolnym. Wiadomo również, że od września do czerwca kosztować to będzie gminę ponad 95 tysięcy złotych, czyli o kilka tysięcy więcej niż ostatnio. 

Za te pieniądze firma ma dowozić na zajęcia i odwozić do domów po szkole prawie 150 uczniów. Największą grupę będą stanowić dzieci i młodzież z Zamchu, Olchowca i Woli Obszańskiej. 

Umowa z przewoźnikiem będzie podpisana w najbliższych dniach, a szczegółowy rozkład jazdy zostanie ustalony z dyrektorami placówek oświatowych. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama