Do zdarzenia doszło w poniedziałek 5 czerwca po godzinie 23 na ulicy Zamojskiej w Tomaszowie Lubelskim.
Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierujący Renault „nie wyrobił się na zakręcie”, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zahaczył o lusterko jego pojazdu. Następnie odjechał nie reagując na dawane mu sygnały do zatrzymania. Zgłaszający podejrzewając, że kierujący może być nietrzeźwy, zawiadomił o tym policjantów - informuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z KPP Tomaszów Lub.
Kierującym renault był 55-letni mieszkaniec gminy Tarnawatka, który finalnie dojechał do swojego domu. Policjanci poddali go badaniu retrospekcyjnemu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wydmuchał 3 promile alkoholu i jak twierdził, nie zwrócił uwagi, żeby brał udział w kolizji z innym pojazdem.
55-latek odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym będąc w stanie nietrzeźwości oraz jazdę pod działaniem alkoholu.

![Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA] Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-morsy-spod-mlyna-morsowali-dla-wosp-zdjecia-1768830220-47.jpg)
![128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA] 128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-128-zatrzymanych-w-dwa-dni-policyjna-akcja-w-woj-lubelskim-zdjecia-1768819124-4.jpg)



















Napisz komentarz
Komentarze