Giełda Książki Regionalnej jest wyjątkową okazją do zapoznania się z regionalistami i z ich najnowszymi wydawnictwami. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w spotkaniach autorskich z Henrykiem Wiesławem Kowalczukiem, Fryderykiem Kierepką, Barbarą Dużyńską, Danielem Mrozem, Jarosławem Jońcem, prof. Waldemarem Bednarukiem, Jarosławem Siekiem, dr Agnieszką Szykułą-Żygawską, Robertem Gmiterkiem i Januszem Kawałko.
W ramach Giełdy odbędzie się także spotkanie klubu literackiego Tarabook oraz panel dyskusyjny o rynku wydawnictw regionalnych. Niezmiennie plenerowej imprezie Książnicy Zamojskiej będzie towarzyszyć Kiermasz Książki Już Czytanej, cieszący się zawsze dużym zainteresowaniem.
Będzie to również możliwość nabycia niskonakładowych i niekiedy trudnodostępnych wydawnictw regionalnych oraz poznania kolejnych planów wydawniczych.
Zainteresowani tematyką regionalną będą mogli osobiście spotkać tych, dzięki którym szersza publiczność może poznawać dzieje i tajemnice regionu, zgłębiać nierozwiązane zagadki historyczne, zagubić się w świecie roztoczańskich fantasy, a także dowiedzieć się, kim jest mieszkająca w Zamościu autorka ogólnopolskich bestsellerów... Te i inne atrakcje już niebawem na Rynku Wodnym w Zamościu.

![Zobacz postępy prac przy rozbudowie i modernizacji Sanatorium w Krasnobrodzie [ZDJĘCIA] Zobacz postępy prac przy rozbudowie i modernizacji Sanatorium w Krasnobrodzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/22/sm-4x3-zobacz-postepy-prac-przy-rozbudowie-i-modernizacji-sanatorium-w-krasnobrodzie-zdjecia-1779456768-4.jpg)

![Tech-Max z Tomaszowa Lub. wygrywa WRO w kraju i awansuje do zawodów w Portoryko! [ZDJĘCIA] Tech-Max z Tomaszowa Lub. wygrywa WRO w kraju i awansuje do zawodów w Portoryko! [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/21/sm-4x3-tech-max-z-tomaszowa-lub-wygrywa-wro-w-kraju-i-awansuje-do-zawodow-w-portoryko-zdjecia-1779353949-1.jpg)













Napisz komentarz
Komentarze