Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 12 marca 2026 18:04
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Biłgoraj: Nadleśnictwa rywalizowały o Puchar Dyrektora

2 i 3 marca w Biłgoraju odbyły się XXI Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. W rywalizacji udział wzięło 21 przedstawicieli Nadleśnictw.
Biłgoraj: Nadleśnictwa rywalizowały o Puchar Dyrektora

Zmagania leśników odbyły się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Organizatorem tych wydarzeń był Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju oraz Nadleśnictwo Biłgoraj.  W rywalizacji brało udział około 200 leśników. 

Puchar Dyrektora zdobyło Nadleśnictwo Chełm, II miejsce wywalczyli leśnicy z Nadleśnictwa Rudnik, a III miejsce z Nadleśnictwo Włodawa. Nadleśnictwo Biłgoraj uplasowało się na czwartej pozycji.

Puchary i odznaczenia wręczał dyrektor Zespołu Szkół Leśnych Adam Przytuła oraz dr Andrzej Kluczkowski, który reprezentował wiceministra Marcina Romanowskiego a także zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Biłgoraj Mariusz Szabat.

Mistrzostwa objęte były honorowym patronatem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Marcina Romanowskiego oraz Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Dla ścisłościTreść komentarza: Jakiego koloru powinno być oznaczenia poziome? Zgodnie z prawem? Łukasińskiego brak oznaczeń poziomych na "jezdni bruku" bo inny kolor kostki to nie jest oznaczenie poziome. Ktoś tu mija się z prawdą że jest słabo widoczne.Data dodania komentarza: 12.03.2026, 14:20Źródło komentarza: Zamojska afera z kostką w tle. Zagadkowa kradzież dokumentów i zawiadomienie policjiAutor komentarza: AdaTreść komentarza: Czytam i nie wierzę. Ile w Was ludziej jest jadu i nienawiści,zanim coś skomentujesz głupiego usiądź i pomyśl co Tobie może się wydarzyć w przyszłości a nie anonimowo komentujesz i mijasz się z prawdą. To są dobrzy ludzie których dotknęła tragedia a Ty anonimie głupio komentujesz. Nie chcesz nie wpłacaj nie pomagaj a i daruj sobie głupie komentarze.Data dodania komentarza: 12.03.2026, 13:49Źródło komentarza: Tragedia o świcie. Rodzina z Trzeszczan straciła w pożarze dorobek swojego życia [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Trochę rozumuTreść komentarza: Nikt , nic i nikomu nie musi kupować , w obliczu tragedii ludzie/mieszkańcy/znajomi/ przyjaciele stanęli na wysokości zadania i wspierają ta rodzinę jak mogą. Aczkolwiek trafiają się też tacy którzy zatracili gdzieś rozum i jeśli nie pomagają to przynajmniej nie powinni przeszkadzać. Komentarz zbędny i idiotyczny , mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego i módl się żeby ciebie i twoją rodzinę nigdy nie spotkało takie nieszczęście. ,,Miej serce i patrzaj w serce,,Data dodania komentarza: 12.03.2026, 13:47Źródło komentarza: Tragedia o świcie. Rodzina z Trzeszczan straciła w pożarze dorobek swojego życia [ZDJĘCIA]Autor komentarza: To nie śmieszneTreść komentarza: Ale są rodzice dzieci które nie skończyły szkoły, rada rodziców i nie emeryci. Łatwo całe życie ślizgać się po plecach innych.Data dodania komentarza: 12.03.2026, 12:23Źródło komentarza: Szkoła Podstawowa w Sahryniu zostanie zlikwidowana. Zostało tam 34 uczniówAutor komentarza: Miejscowy.Treść komentarza: Nie zabieraj głosu zboczony patologio . Nie obrazaj ciemnoto. Tak trzymac Panie Prezydencie Zamościa . To dranstwo pozostałości po oszustach trzeba w tych stronach eliminowac zeby nie dorwali sie do władzy i jak chjeny kradli gdzie tylko mieli okazje.Data dodania komentarza: 12.03.2026, 12:17Źródło komentarza: Prezydent Zamościa chce przeprosin. Wystąpił do sądu z pozwemAutor komentarza: OcenaTreść komentarza: Złodzieju patologi brakuje Ci wypasionego koryta w tych stronach i teraz ubolewasz . Nie doczekanie zebys dalej okradał i sie pastwił na willach kupowanych za grosze. Narod juz zmądrzał i zapamiętał kim byliście Chjeny!Data dodania komentarza: 12.03.2026, 12:04Źródło komentarza: Nawet 35 groszy rabatu na litrze. Jak działa promocja ORLEN na paliwo?
Reklama
Reklama
Reklama