Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 16:10
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość: W rocznicę agresji sowieckiej

W sobotę (17 września) przypada 83. rocznica agresji sowieckiej na Polskę. Z tej okazji w Zamościu odbędą się uroczystości patriotyczne.
Zamość: W rocznicę agresji sowieckiej
W rocznicę agresji sowieckiej w Zamościu odbędą się szczególne uroczystości.

O godz. 18 w Katedrze Zamojskiej rozpocznie się msza święta w intencji ojczyzny, a godzinę później na Rotundzie Zamojskiej zaplanowano manifestację patriotyczną z ceremoniałem wojskowym. 

W programie znajdzie się okolicznościowe wystąpienie prezydenta Zamościa, modlitwa, apel poległych i salwa honorowa, a na koniec złożenie wieńców.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

17 września 16.09.2022 17:36
Najbardziej bitną ludnością CCCp w armii czerwonej , jak twierdzą historycy. Byli Ukraińcy. i chyba oni najwięcej syfu robili w imieniu tej armi.

krytyk banderyzmu i v kolumny 16.09.2022 17:40
Jakieś , ale ma Związek Ukraińców w Polsce do tego stwierdzenia? To znajde uzasadnienie i teksty historyków!!!!!! Po co prokuratura zaprzyjaźniona i sądy na prdze.

krytyk banderyzmu i v kolumny 16.09.2022 17:47
Tak jak ktoś pisał w jakimś art w sieci. Post- banderowcy zaciekle ścigają teras potomków Wołyniaków każdymi dostępnymi środkami, W moim przypadku dekiel by uznał wpis za mowe nienawiści, I tak to potraktował dekiel z Opoczna. Ale są sądy, niezależne, można się odwołać. Jakoś prokuratura nie ściga propagowania banderyzmu tak ochcoczo jak tych co piszą żle o UPA

Emeryt z Zamościa 16.09.2022 22:34
He he , próbuj dalej kacapska onuco...

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama