Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 10:07
Reklama

Hrebenne: Samochód skradziony w Gruzji znaleziony w Polsce

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG odzyskali samochód marki BMW X5 pochodzący z przestępstwa. Jest warty około 75 tys. zł.
Hrebenne: Samochód skradziony w Gruzji znaleziony w Polsce
Utracony w Gruzji samochód został odzyskany w Hrebennem.
Autor: Fot. NOSG

1 sierpnia na terenie drogowego przejścia granicznego w Hrebennem, na kierunku wjazdowym do Polski, funkcjonariusze Straży Granicznej odzyskali samochód marki BMW X5. Jest warty 75 tys. zł. 

Wnikliwa kontrola pod kątem legalności pochodzenia auta wykazała, że figuruje on w bazie Interpol jako utracony na terytorium Gruzji. Kierujący pojazdem 25-letni obywatel Ukrainy został zatrzymany. Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Od początku tego roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG odzyskano już pojazdy o łącznej wartości ponad 7,1 mln zł.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama