Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:48
Reklama

Piłka nożna: Jeszcze jeden sparing

Trzeci tego lata mecz kontrolny Gryf Gmina Zamość rozegrał w środę, 27 lipca. Tego dnia pokonał na wyjeździe Tanew Majdan Stary 3:2 (3:0). W pierwszej połowie gole dla czwartoligowego zespołu z gminy Zamość zdobyli Damian Pupeć, Rafał Kycko i Krystian Wołoch.
Piłka nożna: Jeszcze jeden sparing
W sobotę, 6 sierpnia o godz. 11 formę piłkarzy z gminy Zamość sprawdzi Igros Krasnobród.

W pierwszej połowie gole dla czwartoligowego zespołu z gminy Zamość zdobyli Damian Pupeć, Rafał Kycko i Krystian Wołoch. Po przerwie bramki dla gospodarzy zdobyli Marcin Rymarz (z karnego, podyktowanego za faul Alana Marczyka na Pawle Papierzu) i Konrad Blicharz. Miejscowi mogli objąć prowadzenie na początku spotkania. Z rzutu wolnego Kacper Maciocha strzelił jednak w słupek. – Jak występował pierwszy skład, to mecz mieliśmy pod kontrolą, może poza początkiem spotkania, gdy rywale nas zaatakowali i zaliczyli trafienie z wolnego w słupek. Od około 55 minuty graliśmy już w całkiem innym składzie. Do tego czasu trener Sebastian Luterek wymienił wszystkich zawodników. Z grona bardziej doświadczonych piłkarzy na boisku pozostali jedynie Mikołaj Grzęda i Patryk Kierepka. Młodzi nie poczynali sobie tak dobrze, jak starsi koledzy, ale zdołali utrzymać korzystny dla nas wynik – mówi Mariusz Sokołowski, kierownik Gryfa.

Zespół z gminy Zamość rozpoczął sparing w Majdanie Starym, w następującym ustawieniu: P. Dobromilski – A. Cymerman, D. Dobromilski, Żukowski, Pupeć – P. Cymerman, Sałamacha, Dębicki, Baran, K. Wołoch – Klimkowski. Zagrali również: Fidler, Grzęda, Kierepka, Kłapouchy, Kurzawa, Kycko, Magryta, Marczyk, Pędzich, Posikata, Sienkiewicz i Tomasiak.

W weekend (30, 31 lipca) Gryf nie rozegrał sparingu, ponieważ trener Luterek i wraz z licznym gronem podopiecznych reprezentował Lubelszczyznę w Czerniejewie i Wrześni (woj. wielkopolskie) w krajowym finale europejskich rozgrywek amatorów UEFA Regions' Cup. Relację z zawodów opublikowaliśmy na str. 32.

W sobotę, 6 sierpnia o godz. 11 formę piłkarzy z gminy Zamość sprawdzi Igros Krasnobród. Mecz kontrolny rozegrany zostanie na stadionie w Zawadzie. Tydzień później zainaugurowane zostaną rozgrywki IV ligi. Na mecz do Zawady przyjedzie mistrz zamojskiej klasy okręgowej, Błękitni Obsza.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”
Reklama
Reklama