Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 09:41
Reklama

Gm. Ulhówek: Hektary w ogniu

Spaliło się kilkanaście hektarów ścierniska, maszyna rolnicza i słoma. Ogień wybuchł podczas gdy jeden z rolników pracował na polu.
Gm. Ulhówek: Hektary w ogniu
W działaniach trwających niespełna 5 godzin udział wzięło 8 zastępów straży pożarnych i 32 strażaków.
Autor: Fot. OSP Bełżec I

Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Tomaszowie Lubelskim otrzymał informację o pożarze ścierniska, słomy oraz prasy New Holland BR 750 w miejscowości Dyniska o godz. 12.52, 30 lipca.

Zanim na miejsce przyjechał pierwszy zastęp straży, ogień zajął już 5 ha pola. Szybko się rozprzestrzeniał. W sumie spaleniu uległo 20 ha ścierniska. W akcji gaśniczej udział wzięło 8 zastępów straży. Druhom pomógł też miejscowy rolnik, który oborał obwód wypalonej powierzchni, żeby zabezpieczyć teren przed ponownym rozprzestrzenianiem się pożaru.

Szacunkowe straty pożaru wynoszą ok. 45 tys. zł.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama