Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:26
Reklama

Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego

Około 2 tys. hrubieszowian wzięło udział w dwóch imprezach otwierających tegoroczne wakacje w tym mieście. Drużyna piłkarskich wychowanków tamtejszej Unii zmierzyła się z ekipą TVP Sport, a wieczorem podczas koncertu przed Hrubieszowskim Domem Kultury jako gwiazda wystąpił Łukasz Zagrobelny.
Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
W ubiegłym roku dla Szymona Więcha, byłego piłkarza Unii, podczas podobnego meczu z gwiazdami TVP Sport, zebrano pieniądze na zakup protezy i rehabilitację. Dzięki temu mógł być na koncercie i bawić się ze wszystkimi.

W niedziele 3 lipca na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano mecz piłki nożnej pomiędzy wychowankami Unii Hrubieszów i drużyną TVP Sport, w której oprócz prezentera tej stacji zagrali byli piłkarze reprezentacji Polski: Sebastian Mila i Jakub Wawrzyniak. Do Hrubieszowa nie dojechał Marcin Żewłakow. Mecz na trybunach oglądał Szymon Więch, były piłkarz Unii, dla którego w sierpniu ubiegłego roku podczas podobnego meczu Unii z gwiazdami TVP zebrano pieniądze na zakup protezy lewej nogi oraz rehabilitację.

- W tym roku mecz rozegrano z okazji jubileuszu 100-lecia hrubieszowskiego sportu oraz Dni Hrubieszowa. Tym razem drużyna byłych piłkarzy hrubieszowskiej Unii zagrała bardzo skutecznie i wygrała 8:6. W ubiegłym roku wynik 6:3 był korzystny dla drużyny TVP. A w przyszłym roku prawdopodobnie będzie remis - uśmiecha się burmistrz Hrubieszowa, Marta Majewska.

Późnym popołudniem przed Hrubieszowskim Domem Kultury rozpoczął się festyn "Powitanie Wakacji". Były atrakcje dla dzieci, a także blok gier i zabaw rodzinnych. Na scenie wystąpili uczniowie akademii wokalnej Magdaleny Stopy oraz zespół hip-hopowy "Cry". Gwiazdą wieczoru był Łukasz Zagrobelny, z którym zaśpiewała hrubieszowianka Martyna Temporowicz.

- Bardzo dobrze został przyjęty również koncert zespołu hip-hopowego "Cry". Pod koniec lipca zamierzamy zorganizować w Hrubieszowie koncert, w którym wystąpią właśnie zespoły i wykonawcy reprezentujący ten gatunek muzyczny - zapowiada burmistrz Hrubieszowa, Marta Majewska.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mafio propagandowa 11.07.2022 20:36
Od 2015 toku wszystkie strony darmowe gdzie np za granicą nożna było info oglądać albo polskie filmy. Pozamykane, Internet ograniczony w uj a tu głupa walą ze maile pomiedzy osobami to rosyjska propaganda jak bez wchodzenia do domu sprawdzą pocztę kim był adresujący a kim adresat. Bo wątpie żeby włamał sie ktoś na poczte do kogoś takiego i wysyłał e-maile. haha a teraz każde przygłupie wpadki zaczną tłumaczyć rosyjskimi trolami !!! Dajcie mi prace to wam odpuszcze, mafio urzedniczo partyjna. Potrafiliście wpis odszukać Policją to potraficie

Psy ogrodnika 11.07.2022 20:29
Tylko pytanie - kto ogranicza strony inne niż polskie? I to Polskie komercyjne?, Pewnie pies ogrodnika który sam nie korzysta a innym broni zeby kolesie zarobili na nie ograniczanych stronach!!!!!!!! Bo przykładowo lubie film Rota 99 w wersi orginalnej językowej a tu CDA tylko. Oglądam TVN to nie wiem po co mam płacić podatek RTV który idzie na imprezy z Zagrobelnym? Chynba jedyne państwo jesteśny co wspiera publiczną tv. a jeszcze dla postkomunistycznych gwiazd chcą pobierać podatek od sprzętu RTV. Nikt nie ogląda filmu - O 2 takich co ukradli księżyc. A w tamtym czasie dzieci do TV wysłać to wyczyn. Znormalizujcie prawo RTV a nie odpiedalacie kolejne okradanie społeczeństwa. Bo wyśle liste programów jakie mam z prośbą o umorzenie tego podatku jak nie oglądam TVP, a na inne stacje nie dajecie. Radykalizyjecie mnie polityką fiskalną już. I tymi wezwaniami bo widać kto trzyma media w ręku.

Ale wy macie umysł 11.07.2022 20:13
Widząc jakie trendy teraz to zacne ćciągać rosyjską muze , pornole i normalne filmy hahaha. Tym mnie chyba nie opodatkujecie ani ukaracie za kradzież praw. Bo teoretycznie kradnąc intelektualną wartość rosyjską . płace za internet w Polsce a Polska jak mało jaki dekiel wspiera Ukraine ze niedługo z jnflacji sama pośliżnie się na zakręcie.

Ani grosza 11.07.2022 20:06
PS 4 % podatku do sprzętu na artystów ? lekka kpina. Nie każdy ogląda TVP żeby płacić podatek RTV i nie każdy słucha Jantar zeby płaciś starym gwiazdom na utrzymanie. Mogli odkładać jak wtedy tak byli opłacani za komuny i wożeni po imprezach, A nie teraz udają dziadów bo Państwo ma prawa autorskie a chcą w to wmieszać społeczeństwo. Nie słucham nic przed 89 Wymyślcie racjonalne opodatkowanie odbiorców a nie dzadujecie i okradascie ludzi. Opodatkujcie stacje radiowe i strony internetowe. Tylko nie na rączkę bpo kto to prowadzi hahaha

nie będzie dobra narodowego 11.07.2022 19:39
A nie będzie dobra narodowego DODY ? Zagronelny z niczym mi to sie nie kojarzy. Nawet do więzienia kiedyś Cugowski przyjechał, na jakieś tam dni otwartych cel. Lipka. I to TVP organizuje? Lata płacenia podatku RTV a tu taka impreza. Chociaż niech Pan Sasin ją otworzy , albo Pan Kurski. Kogoś znanego dajcie. Michał i Marcin Martenowie a nie ktoś nieznany.

Kibol 09.07.2022 17:51
Mrzysiek nie hoc a choć, Kibic znasz środowisko kiboli, to bez porównania pajaców politycznych i krzykaczy na łamach TV a kibolami. Jak coś piszecie ludzie to zachowajcie troche rozumu bo widze polityczna śmietanka tu sie udziela i syf kibicom robi. Politycznie to jesteście przyklaskiwaczami a nie kibicami. |Klaskacie tym co wyżej żeby etat utrzymać. A kibic kibicuje czemuś co lubi, Jeszcze coś wam przyklaskiwacze wyjaśnić bo za etat to gałe obrobicie a to nie działka kibica

Mrzysiek 11.07.2022 11:37
Pisząc te wszystkie błędy to popelnia korektor błędów w trakcie wysyłki

Ciekawy 06.07.2022 21:38
Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?

Kibic a zamiłowaniem do baseball 06.07.2022 17:39
Bo widze Mrzysiek już wstępnie podpity, co wynika ze spójności jego wpisu

Kibic 06.07.2022 17:36
TVP ws TVN a sędziami TV Trwam ciekawa rozgrywaka będzie. Policja obstawiła już miejsca ustawek kiboli?

Polak 06.07.2022 18:40
wiesz kto to jest kibol czy opierasz siętylko na Gównie Wyborczym ?

Mrzysiek 06.07.2022 05:52
Impreza fajna hoc jak wcześniej wspominałem brak rekly na mieście i chyba zawyżona ilość osób biorących w. niej udział trzeba się jeszcze do tego przylozyc aby było dobrze brak dobrej organizacji imprezy

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”
Reklama
Reklama