Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:33
Reklama

Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana

Jarmark św. Kiliana to cykliczna impreza organizowana przez Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Skierbieszowie.
Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Autor: Fot. Facebook CLEO

Na jarmark przyjeżdżają twórcy ludowi oraz sprzedawcy z najodleglejszych zakątków województwa lubelskiego. W tym roku Jarmark św. Kiliana odbędzie się w dniach 8-10 lipca, na scenie zagoszczą między innymi Cleo oraz zespoły Future Folk i Top One. Patronat medialny nad imprezą sprawować będzie „Kronika Tygodnia”.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
cysters 06.07.2022 07:33
Ale ładne nóżki pomasował bym.

Killer 05.07.2022 16:27
Przytuli parę groszy

Kałka Zapałka 03.07.2022 18:56
Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.

Pytanie 03.07.2022 18:52
Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.

Pomyślunku trochę historykom 03.07.2022 18:38
bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPA

Sram na wasą niepamięć 03.07.2022 18:33
Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.

Regionalny 03.07.2022 14:31
Skierbieszów to nie Hrubieszów!!!!!

Zawisza Ciemny 03.07.2022 07:08
Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdę