Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 11:13
Reklama

Doprowadził do zderzenia z busem i uciekł do matki

Doprowadził do zderzenia z busem, którym podróżowało osiem osób. Na policjantów nie zaczekał, tylko zwiał. Tożsamość tego kierowcy mundurowi ustalili jednak szybko po mandacie, który zostawił w samochodzie.
Doprowadził do zderzenia z busem i uciekł do matki
Kierujący audi zderzył się z busem i uciekł pieszo. W samochodzie zostawił swój mandat karny.
Autor: Fot. KMP Zamość

Zgłoszenie o zdarzeniu dwóch pojazdów na trasie Skierbieszów – Iłowiec dyżurny zamojskiej komendy otrzymał z Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Z przekazanych informacji wynikało, że w zdarzeniu brał udział bus marki Mercedes i audi. Kierujący osobówką miał pieszo uciec z miejsca – informuje starszy aspirant Katarzyna Szewczuk z zamojskiej komendy policji.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali dwa opisywane pojazdy. Wstępnie ustalili, że do zdarzenia doprowadził kierujący audi.

61-letni mieszkaniec Zamościa, który kierował busem, widząc niebezpieczne manewry osobówki, zjechał na pobocze. Niestety nie pozwoliło to na uniknięcie zderzenia z audi. W następstwie uderzenia osobówka wypadła z drogi i wjechała do rowu. Bus zaś zatrzymał się w polu. Na szczęście ośmiu osobom, które się w nim znajdowały, nic się nie stało. Kontynuowały one podróż po podstawieniu przez przewoźnika innego busa – podaje policjantka.

Mundurowi nie zastali sprawcy wypadku, bo zdążył uciec. Nie musieli zadawać sobie jednak wiele trudu, by ustalić kim jest. W samochodzie na widoku zostawił bowiem mandat. Dane z dokumentu nie pokrywały się z danymi właściciela samochodu. Koniec końców policjanci zatrzymali 44-latka z gminy Kraśniczyn, ukrywającego się u swojej matki (to jego dane były na mandacie). Mężczyzna był pijany – miał 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy, a audi odholowano na strzeżony parking.

Wiadomo, że postępowanie w sprawie kierowania pojazdem mechanicznym w ruchu lądowym w stanie nietrzeźwości wobec 44-latka prowadzą policjanci ze Skierbieszowa. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Audii 28.05.2022 09:05
Niby dorosly a pod mamy spodnice sie schowal???

Zawisza Ciemny 27.05.2022 06:39
W gumofilcach daleko nie ucieknie

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama