Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 01:23
Reklama

Tomaszów Lubelski jak Spała?

26 kwietnia 2022 roku na stadion lekkoatletyczny przy OSiR-ze wjechały maszyny należące do wykonawcy inwestycji – firmy Gardenia Sport, które zaczęły przygotowywać grunt m.in. pod wykonanie nowej bieżni tartanowej. To data, którą Mirosław Fus – trener tomaszowskich lekkoatletów, zapamięta do końca życia, bo marzył o przebudowie boiska latami.
Tomaszów Lubelski jak Spała?
Budowa boiska i Akademii jest całością inwestycji pn. "Budowa i przebudowa obiektów OSiR".
Autor: Fot. Mirosław Fus

– Biegałem za tym, trzeba przyznać. Akurat sport jest mi bliski, marzy mi się tutaj taka druga Spała, drugi najlepszy ośrodek sportowy w Polsce. I to marzenie jest blisko spełnienia. Mamy świetne trasy biegowe, tor wrotkarski i rolkowy, basen, a teraz będziemy mieć profesjonalny stadion lekkoatletyczny z wyposażeniem, a więc przygotowany od razu do zawodów, boisko ze sztucznym nawadnianiem i Akademię Aktywności. I wszystko w jednym miejscu! Byłem przy projektowaniu tego obiektu, a teraz będę czuwał, żeby prace szły dobrze – mówi szczęśliwy Mirosław Fus. Roboty mają zakończyć się za rok, czyli dokładnie na 100-lecie TKS "Tomasovia".

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Agr3st 05.05.2022 20:50
świetna inicjatywa

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama