17 listopada odbędzie się spotkanie pod hasłem „Ustalanie i dokumentowanie kapitału początkowego”. Uczestnicy dowiedzą się, od czego zależy wysokość ważnego składnika emerytury, jakim jest kapitał początkowy. Ekspert wyjaśni też, jakimi dokumentami można potwierdzić okresy ubezpieczenia. Szkolenie rozpocznie się o godz. 10. Zgłoszenia można przesyłać na adres: [email protected].
Dwa dni później ZUS zaprasza na spotkanie „Od czego zależy Twoja przyszła emerytura”, które rozpocznie się o godz. 13. Zgłoszenia: [email protected].
Zakład zachęca też do udziału w spotkaniu księgowych, przedsiębiorców oraz inne osoby i podmioty, które zlecają wykonanie umów o dzieło. Szkolenie odbędzie się 30 listopada o godz. 10. Organizatorzy przyjmują zapisy pod adresem [email protected] i na sali obsługi klientów ZUS w Biłgoraju.
Wszystkie szkolenia odbędą się na platformie Cisco Webex Meetings, więc do udziału w nich wystarczy dostęp do sieci i przeglądarka internetowa. – W wiadomości ze zgłoszeniem trzeba podać swoje dane oraz wskazać temat i termin wybranego szkolenia – wyjaśnia Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w woj. lubelskim.
ZUS przypomina o e-wizytach. – Na e-wizytę można umówić się praktycznie z dnia na dzień. Dlatego zachęcamy, żeby korzystać właśnie z takiej formy kontaktu z nami. Jest szybko, wygodnie, nie trzeba wychodzić z domu – mówi Anna Pietras-Okoń, naczelniczka Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji w biłgorajskim ZUS.
Żeby skorzystać z wideorozmowy, należy umówić wizytę przez kalendarz na stronie www.zus.pl/e-wizyta, wybierając dogodny dla siebie termin i temat spotkania. Klient otrzymuje wtedy na adres e-mail link do rozmowy, który należy włączyć o zarezerwowanej godzinie. – Jeśli osobista wizyta jest naprawdę niezbędna, warto umówić się na konkretną godzinę: telefonicznie lub przez PUE ZUS – podpowiada Pietras-Okoń.
W placówkach oddziału ZUS w Biłgoraju spotkanie można zarezerwować na konkretną godzinę pod numerem tel. 515 374 368.

![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze