Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 01:18
Reklama

Plebiscyt Kroniki Tygodnia. Kto wygra pierścionek dla ukochanej?

Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają brylanty. I chyba nie ma takiej, która nie chciałaby ich mieć. Na początek zaręczynowy pierścionek z brylantem, potem np. na rocznicę ślubu albo jako prezent na Walentynki. Ale czemu by nie ot tak, zupełnie bez okazji? Tylko gdzie zdobyć taki kosztowny prezent? Oczywiście tylko u nas!
Plebiscyt Kroniki Tygodnia. Kto wygra pierścionek dla ukochanej?
Natalia i Paweł Mazurowie z Rogóźna już zgłosili się do naszego plebiscytu

To właśnie w naszym plebiscycie możecie zdobyć ten wyjątkowy prezent, który sprawi ogromną przyjemność każdej kobiecie, bez względu na to w jakim jest wieku, bo pierścionek z brylantem to coś, co będzie wspaniałą ozdobą zarówno dla nastolatki, jak i dla pani dużo, dużo starszej. Kto go dostanie? To tylko od Was zależy.

Czekamy na fotografie kochających się par. Takich, które od niedawna są razem i dopiero snują wspólne plany, takich, które te plany już mają bardzo konkretne i datę zaślubin wyznaczoną oraz takich, którzy przeżyli już razem wiele lat, doczekali się dzieci, a może i wnuków. Warunek stawiamy tylko taki: przynajmniej jedno z Was pochodzi z powiatu zamojskiego, tomaszowskiego, hrubieszowskiego lub biłgorajskiego.

Zgłoszenie zawierające zdjęcie/-a pary oraz opis (imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają oraz numer telefonu) można dostarczyć do redakcji osobiście, wysłać pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość bądź pocztą elektroniczną: [email protected] oraz na nasz profil na Facebooku, z dopiskiem, że wyrażacie Państwo zgodę na publikację. 

Fotografie będziemy prezentować na naszych łamach. Czekamy na nie do 12 listopada. Od 16 listopada rozpocznie się głosowanie, na kuponach, które będziemy drukować w poszczególnych wydaniach "Kroniki Tygodnia". Głosować będzie można do 10 grudnia. Zwycięzców naszego plebiscytu ogłosimy w numerze z 14 grudnia. 

Fundatorem wspaniałego pierścionka o wart. 2 tys. zł jest Dariusz Królikowski, jubiler, właściciel Pracowni Biżuterii na Starym Mieście w Zamościu (ul. Pereca 11).


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama