Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:25
Reklama

Zamość: ZPiT Zamojszczyzna ogłasza nabór

Trzeba przygotować jedną piosenkę i wziąć ze sobą wygodny strój. W przyszłym tygodniu Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna przeprowadzi nabór dzieci do swoich najmłodszych grup.
Zamość: ZPiT Zamojszczyzna ogłasza nabór
Autor: Fot. ZPiT Zamojszczyzna

Przesłuchania kandydatek i kandydatów zaplanowano na wtorek, 26 października. Do Zamojszczyzny mogą dołączyć dzieci najmłodsze. Nabór dla wszystkich jest planowany na jeden dzień, ale różne godziny. Dla 7-latków przesłuchania potrwają od 16 do 16. 40. Dzieci rok starsze powinny przyjść do Zamojskiego Domu Kultury na godz. 16.45, a 9-letnie na 17.30. 

Zbiórka na parterze, w holu głównym. Każde dziecko może przyjść z jednym rodzicem bądź opiekunem. 

Do przesłuchań należy przygotować jedną piosenkę. Trzeba też zabrać ze sobą wygodny strój i miękkie buty na zmianę. 

Zajęcia dla nowych członków zespołu są planowane od 8 listopada. Mają odbywać się zawsze w poniedziałki, w godz. 15.30-17.30. Miesięczny koszt uczestnictwa to 30 złotych, a wpisowe wynosi 50 zł.

Więcej informacji pod nr tel. 84 6392021.

Czytaj także: Sukces ZPiT Zamojszczyzna. Wytańczyli podium na Podlasiu

Czytaj także: Tancerze ZPiT Zamojszczyzna znów na podium

Czytaj także: ZPiT Zamojszczyzna z nagrodami na Królewskim Turnieju Tańców Polskich


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama