Jurorzy przyznali nagrody w kilku kategoriach i kilku grupach wiekowych. Zdecydowali, że najpiękniejsze palmy wykonali: Jakub Hajdamaszek z SP w Kaczórkach (kat. klasy 0-III) i Agnieszka Wołowiec z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krasnobrodzie.
Autorzy uznanych za najlepsze pisanek to: Martyna Kukiełka z SP w Kaczórkach i Julia Kostrubiec z ZSP w Krasnobrodzie (kl. 0-III), Grzegorz Nędzyński z SP w Majdanie Wielki (kl. IV-VI), Wiktoria Kulczycka z ZSO w Krasnobrodzie (gimnazjum), a także Katarzyna Lipska z Krasnobrodu w kategorii dorosłych.
Za stroiki nagrody otrzymają: Bartosz Zawiślak z Krasnobrodu w najmłodszej grupie wiekowej (kl. 0-III) , Magdalena Jakus z Majdanu Wielkiego (kl. IV-VI) i Sandra Kraszka ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu (gimnazjum).
Laureatami w gronie autorów wielkanocnych kartek zostali: Sylwia Wiater z Łabuń (kat. przedszkolaki), Paweł Bukała z SP w Majdanie Wielkim i Jakub Pyś z SP w Łabiach (kl. 0-III), Paulina Pyś z Łabu(kl. IV-VI).

![Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA] Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/17/sm-4x3-szaleni-przyrodnicy-ratuja-cenne-murawy-na-bialej-gorze-dzialaja-uczniowie-mechanika-i-zamtop-1773733111-0.jpg)
![Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA] Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-medyczne-centrum-zdrowia-i-urody-w-zamosciu-swietuje-6-urodziny-zdjecia-1773669847-1.jpg)
![Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA] Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-belzec-powiatowy-przeglad-piesni-pasyjnej-2026-zdjecia-1773661228-4.jpg)









![Groźny wypadek w biłgorajskim. Fiat 126p rozpadł się na dwie części! W środku był 7-latek [ZDJĘCIA] Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali po zderzeniu Volkswagena i Fiata, do którego doszło podczas wyprzedzania.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-wypadek-w-bilgorajskim-fiat-126p-rozpadl-sie-na-dwie-czesci-w-srodku-byl-7-latek-zdjecia-1773396551.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze