Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:10
Reklama

Hrubieszowski Produkt Kulinarny – konkurs rozstrzygnięty

Mimo pandemicznych utrudnień udało się doprowadzić do finału konkurs na Hrubieszowski Produkt Kulinarny edycja 2020/2021.
Hrubieszowski Produkt Kulinarny – konkurs rozstrzygnięty
Finał konkursu odbył się w GOK Horodło
Autor: Fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

Konkursowa komisja, w której znalazła się m.in. starosta Aneta Karpiuk wizytowała kolejne koła gospodyń wiejskich biorących udział w konkursie. Niedawno ogłoszono wyniki tych kulinarnych podróży.

Oto lista laureatów w poszczególnych kategoriach:

Kategoria „Ciasta chleby i inne wypieki”

1. Miejsce – KGW Mieniany „Bułki jaglane”

2. Miejsce – KGW Zosin – „Pieróg z kaszą gryczaną”

3. Miejsce – KGW Wilków – „Ciasto drożdżowe ORLIK”

Wyróżnienie: KGW Kobło – „Bułeczki z kaszą gryczaną”

Kategoria „Napoje alkoholowe i bezalkoholowe”

1. Miejsce – KGW Mołodiatycze „Nalewka śliwkowa”

2. Miejsce – KGW Konopne – „Nalewka z dzikiej róży”

3. Miejsce – KGW Ubrodowice– „Nalewka fiołkowa”

Wyróżnienie: KGW Liski – „Nalewka z czerwonej porzeczki”

Kategoria „Inne produkty regionalne (pochodzenia zwierzęcego, roślinnego i mieszane)”

1. Miejsce – KGW Kułakowice III „Ser kanapkowy”

2. Miejsce – Sołectwo Janki – „Szynka w chlebie cebulowym”

3. Miejsce – KGW Jarosławiec – „Walańce na liściach dębowych”

Wyróżnienie: KGW Kotorów – „Pasztet z dziczyzny”


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Turkuć Podjadek 30.07.2021 21:14
Ja chciałbym powiedzieć tylko, że było bardzo smacznie.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama