Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:45
Reklama

Zamojskie Lato Teatralne 2021. Są jeszcze bilety

Zostało do kupienia jeszcze kilkanaście wejściówek na niedzielny (4 lipca) muzyczny spektakl w ramach Zamojskiego Lata Teatralnego. To recital Jacka Bończyka, który zaśpiewa na Rynku Wielkim (godz. 21.30) piosenki Wojciecha Młynarskiego.
Zamojskie Lato Teatralne 2021. Są jeszcze bilety
Recital „Absolutnie czyli Bończyk śpiewa Młynarskiego” w niedzielę na Rynku Wielkim w Zamościu.
Autor: Fot. Materiały organizatorów

Publiczność będzie miała okazję wysłuchać takich utworów, jak np. "Bynajmniej", „Daj,des", "Ogrzej mnie", "Jeszcze w zielone gramy" czy "Jesteśmy na wczasach". Recital jest zatytułowany „Absolutnie czyli Bończyk śpiewa Młynarskiego”.

Wykona je Jacek Bończyk, aktor, autor tekstów, scenarzysta i reżyser. Dał się poznać jako mistrz piosenki aktorskiej, a jego repertuar obejmuje zarówno utwory francuskich bardów, jak polskich poetów piosenki – Jacka Kaczmarskiego, Grzegorza Ciechowskiego. Podobno najbliższy jego sercu jest jednak Wojciech Młynarski, z którym sam wielokrotnie współpracował.

Artyście na scenie towarzyszyć będą: Michał Lamża – piano, Wojciech Gumiński – kontrabas, Szymon Linette – perkusja.

Bilety w cenie 12 złotych są do nabycia online na stronie biletyna.pl i godzinę przed wydarzeniem w namiocie organizacyjnym.

To nie jest jeszcze koniec teatralnej uczty w Zamościu. Zamojskie Lato teatralne 2021 trwa do końca lipca. Cały program w naszym informatorze kulturalnym CO? GDZIE? KIEDY?


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama