Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 19:45
Reklama

Bodaczów: Przedwakacyjna wizyta policjanta w szkole

Policjant z zamojskiej komendy tuż przed wakacjami odwiedził uczniów szkoły w Bodaczowie. W czasie spotkania przypomniał dzieciom o zasadach bezpiecznego wypoczynku w domu, na wycieczkach oraz nad wodą. Słuchacze dowiedzieli się również o skutkach prawnych, społecznych i zdrowotnych zażywania narkotyków i dopalaczy.
Bodaczów: Przedwakacyjna wizyta policjanta w szkole
St. asp. Dariusz Kuropatnicki podczas spotkania z uczniami szkoły w Bodaczowie.
Autor: Fot. KMP Zamość

Uczniowie szkoły Podstawowej w Bodaczowie spotkały się z profilaktykiem z zamojskiej komendy st. asp. Dariuszem Kuropatnickim. Spotkanie w dużej mierze poświęcone było tematyce związanej z bezpiecznym wakacyjnym wypoczynkiem. Policjant opowiedział słuchaczom o zagrożeniach, z którymi młodzi ludzie mogą się spotkać w domu, na spacerze, czy też będąc na zorganizowanych wycieczkach. Przypomniał, jak należy zachowywać się na plaży, podczas kąpieli, czy też uprawiając sporty wodne.

CZYTAJ TAKŻE: UCZNIOWIE Z BODACZOWA LAUREATAMI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

Uczniom starszych klas policjant przekazał również wiedzę o zagrożeniach związanych z zażywaniem narkotyków i dopalaczy. Uświadamiał słuchaczom, jaki negatywny wpływ na życie może mieć nawet jednorazowy kontakt z narkotykami lub dopalaczami. Mówił o skutkach prawnych, społecznych i zdrowotnych zażywania tego typu substancji. Apelował o rozsądek, promując zdrowy wakacyjny wypoczynek z dala od używek. Na zakończenie st. asp. Dariusz Kuropatnicki życzył uczestnikom spotkania udanego i bezpiecznego wypoczynku.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TomekTreść komentarza: Co za patologia. Prokurator cymbał,ksiądz idiota.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:50Źródło komentarza: Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi DębskiemuAutor komentarza: ltmTreść komentarza: Dokładnie. Ale tego nie da się zrobić, bo to nie jest żadna obwodnica tylko część drogi ekspresowej. Zjazdy nie mogą być częściej niż co 10 km... A pani Miziuk nie ma pojęcia o czym mówi. Jadąc z Listopadowej na Kościuszki obwodnicy będę szukać. Może do UM niech zaczną dojeżdżać obwodnicąData dodania komentarza: 12.08.2022, 18:49Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Największą przemianę przejdzie Rynek, który będzie wyłączony z ruchu. Zniknie rondo, a cały plac stanie się strefą rozrywki, rekreacji, relaksu dla wszystkich tomaszowian i turystów. Do chwili obecnej na tomaszowskim rynku jedynym miejscem dla turystów było MUZEUM. Obchody 400-lecia Tomaszowa minęły i nasze władze postanowiły zlikwidować MUZEUM ze strefy rozrywki, rekreacji, relaksu. Po prawie 40-latach MUZEUM zostało zmuszone do opuszczenia swojej dotychczasowej lokalizacji. Co zniknie jeszcze z centrum miasta.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:48Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: LTMTreść komentarza: Ty LZA... .. Nie wiesz że Zamość nie leży na Roztoczu??Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:42Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: Specjaliści co przejadą się na WęgryTreść komentarza: W sumie mam większe pojęcie o broni niż opłacany starszy szeregowy za 4 tyś mieś, co uczy sie zasady działania zamka w hałbicoarmacie, czy zasad balistyki,Data dodania komentarza: 12.08.2022, 17:35Źródło komentarza: Gmina Hrubieszów: Za 2 lata będzie podziemne centrumAutor komentarza: Różo KrzyżowiecTreść komentarza: O masz. Polka a czemu Netugorie , Fatima a nie Lourdes? Jak ktoś wierzy w cuda to go w domu nawiedzi .Data dodania komentarza: 12.08.2022, 17:26Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama