Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 14:41
Reklama

Uczniowie z Zamościa w olimpiadzie "Zwolnieni z Teorii"

Kilkoro uczniów zamojskich szkół średnich awansowało do kolejnego etapu olimpiady projektów społecznych "Zwolnieni z Teorii".
Uczniowie z Zamościa w olimpiadzie "Zwolnieni z Teorii"

Na sukces ten zapracował Maciej Kutnik, uczeń Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Armii Krajowej. Udało się to również uczennicom ZSP nr 1: Jagodzie Kropornickiej, Klaudii Juszczak i Agacie Kornackiej.

"Zwolnieni z Teorii" to pierwszy w Polsce praktyczny konkurs, którego uczestnicy mają szanse rozwijać kompetencje przydatne na rynku pracy np. zarządzanie, kreatywność czy rozwiązywanie problemów. Udział daje im również międzynarodowe certyfikaty, które w przyszłości są przydatne w poszukiwaniu zatrudnienia, ale również przy rekrutacji na studia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama