Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 8 czerwca 2026 11:08
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zapraszamy na relację z rozstrzygnięcia plebiscytu piłkarskiego

Do rozstrzygnięcia XXI Plebiscytu Piłkarskiego „Kroniki Tygodnia” pozostały już tylko godziny. W czwartek o 18 na naszym portalu przeprowadzimy transmisję live z tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do oglądania!
Zapraszamy na relację z rozstrzygnięcia plebiscytu piłkarskiego

Autor: Fot. pixabay.com

Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem po raz pierwszy w historii rozstrzygnięcie plebiscytowych zmagań odbędzie się online. W specjalnie zorganizowanym studiu ogłosimy laureatów w pięciu kategoriach: Piłkarz Roku, Działacz Roku, Drużyna Roku, Młodzieżowiec Roku i Trener Roku.  Z laureatami będziemy zaś łączyć się online.

 – Co roku rozstrzygnięcie naszego plebiscytu miało miejsce w czasie Piłkarskiej Gali Zamojszczyzny, którą organizowaliśmy wspólnie z Zamojskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej. Tegoroczna edycja, ze względu na obostrzenia sanitarne, jest wyjątkowa. Po raz pierwszy, oprócz kuponów w gazecie, wprowadziliśmy głosowanie esemesowe, a wyniki ogłosimy w czasie relacji live – siłą rzeczy, bez zaproszonych gości. Mogę tylko mieć nadzieję, że z podobną sytuacją będziemy mieć nadzieję po raz pierwszy i ostatni. Pozostaje mi więc tylko zachęcić wszystkich sympatyków piłki nożnej do obejrzenia relacji live w czwartkowy wieczór – przed ekrany zaprasza redaktor naczelny KT Robert Horbaczewski.    

Warto przypomnieć, że podobnie jak w ubiegłych latach – również i tym razem nasz plebiscyt zyskał możnych partnerów. Patronat honorowy objęli bowiem marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz prezydent miasta Zamość Andrzej Wnuk.   

Realizacja plebiscytowej gali będzie możliwa dzięki współpracy z Firmą Delta Pix. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Może 17.03.2021 15:27
wow. Możni

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wasi Treść komentarza: Ale pasowałby wam zjazd różańcowy kiboli, bandytów ,bąkiewiczów ? po co mają jeździć aż na "PISowską Górę" w Częstochowie. Data dodania komentarza: 8.06.2026, 10:40 Źródło komentarza: Komfort Zamościan i hałaśliwe imprezy. Prezydent: Nikt nikogo nie zmusza do mieszkania na starówce Autor komentarza: Miejscowy . Treść komentarza: Pochodze z tych stron i wstyd mi za tych ludzi co widze na zdjęciu ze tak sie kompromitują przydupasy patologi oszustow ktorzy rzadzili przez 8-l doprowadzając nasz kraj do olbrzymiego zadłużenia! Tego nie widza bo dali sie sprzedac za festyny ktore były organizowane do białego rana i wyśmienita kaszana za darmochę . Teraz im tego niestety brakuje . Data dodania komentarza: 8.06.2026, 10:24 Źródło komentarza: Płoskie: Spór o maszt 5G. Mieszkańcy i Aeroklub ZZ mówią „NIE” 52-metrowej konstrukcji przy szkole Autor komentarza: Zamosc. Treść komentarza: Zgadza sie ze za byłego rzadu Pinokio likwidowal kopalnie i inne ZAKLADY ale tego ludzie propagandy której sluchaja na codzien w tv. Republika i w Polsce 24 tok bylo ze zdrowa żywnością . Oszusci ! Data dodania komentarza: 8.06.2026, 10:11 Źródło komentarza: Zamość: Imprezy karaoke nie spodobały się nowym najemcom. Rozpoczęła się walka o Warkę Autor komentarza: Z Lublina . Treść komentarza: Banaszak z Chelma ostatnio tego czlowieka oglądałem w tv. Tvp info w programie Woronicza 1 to jakies nieporozumienie co ten czlowiek wygaduje jaki to przemadrzalecPiSowskiej elity patologi propagandowej ! Wstyd i hanba ogladajac tego czlowieka . Data dodania komentarza: 8.06.2026, 09:54 Źródło komentarza: Sachajko wydał wszystko, Dąbrowskiej-Banaszek zostało najwięcej. A Romanowski? Sprawdziliśmy poselskie biura z regionu Autor komentarza: Sportowiec mimo woli Treść komentarza: Karol König Zdobywa kolejny medal ! Gratulacje . Data dodania komentarza: 8.06.2026, 09:39 Źródło komentarza: Sumo. Mistrz Polski z UKS Sorga Zamość Autor komentarza: Polak mały Treść komentarza: Jego wysokość prezydent Zamościa Rafał Z nie potrafi wyzbyć się kompleksu władzy i zamiast udać się na trening do karateków i tam im złożyć gratulacje przyjmuje ich w godzinach pracy w ratuszu jak „udzielny władca grodu hetmańskiego „ . Panie prezydent cieszę się że czas robi tik tak tik tak tik tak i wkrodce zagłosujemy na nowego prezydenta oraz jego dwór zwany radnymi miasta . Data dodania komentarza: 8.06.2026, 09:34 Źródło komentarza: Karatecy u prezydenta Zamościa. Przyjmowali gratulacje
Reklama
Reklama
Reklama