Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 07:00
Reklama

Tyszowce: DPS ma nową dyrektor

Wzięła udział w konkursie, wygrała go i objęła stanowisko. Ewa Kielar jest od poniedziałku, 28 września nową dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach.
Tyszowce: DPS ma nową dyrektor
Autor: Fot. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim

Nowa dyrektor pracowała dotychczas jako  kierownik działu pomocy społecznej w tomaszowskim MOPS. Teraz zajmie się prowadzeniem placówki w Tyszowcach.

Na nowe stanowisko została oficjalnie wprowadzona przez starostę Henryka Karwana i posła Tomasza Zielińskiego. Obaj życzyli Ewie Kielar samych udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami oraz pensjonariuszami i organem prowadzącym.

Ewa Kielar w tyszowieckim DPS zastąpiła wieloletniego dyrektora Antoniego Wawrycę, który przeszedł na emeryturę. Jego oficjalne pożegnanie zorganizowano w piątek, 25 września.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KORA 02.10.2020 19:45
Zielinski przez lata siedzial na czerwonym stolku nagle znalazl sie w PiSie tacy ludzie nie maja ani honoru ani wstydu gardze taka partia i takimi ludzmi.

Hala 01.10.2020 13:15
Gratulacje

PiStołki 01.10.2020 12:22
Im to się należy.

swojak 01.10.2020 08:54
Warzocha Waldek nie startował ,czy już go nigdzie nie chcą ? Tyszowcami rządzą obcy ludzie w teczce . A nam pracy brak i jak tu żyć ?

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama