Kiedy kilka lat temu likwidowano szkołę w Ulowie, wójt Marzena Czubaj-Gancarz podobno obiecała mieszkańcom, że zapewni ich dzieciom darmowy dowóz do innej szkoły. Do końca minionego roku szkolnego tak było. Ale już nie jest. Od tego września przewoźnik nie zabiera przedszkolaków. Rodzice są w konsternacji. Już zabrali sześcioro dzieci do szkoły w sąsiedniej gminie.
Gminie nie zależy na szkole? (TYLKO W GAZECIE)
Wójt gminy Tomaszów Lubelski nie dotrzymała obietnicy danej rodzicom dzieci z Ulowa.
- 16.09.2020 07:00

Reklama

![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze